Luminera - Neolift

Novotvorba kolagénu

,,Mladistvý a žiarivý vzhľad nám dáva pocit istoty a sebavedomia.“

Riešením je prirodzený vzhľad

Dermatologické ošetrenie tváre je čím ďalej, tým viacej považované za účinnú zbraň v boji proti známkam starnutia- za racionálne riešenie nevyhnutného procesu. Jemným obnovením a posilnením vnútorných štruktúr pleti si môžete zachovať svoj mladistvý vzhľad a ostať prirodzene krásna. 

Kolagén zaisťuje elasticitu a objem

Kolagén je hlavným stavebným prvkom našej pleti- robí ju pevnou a jemnou. Produkcia kolagénu sa však s pribúdajúcim vekom spomaľuje, čím sa pleť oslabuje a stráca objem a pružnosť.
S ubúdajúcim kolagénom začnú na tvári vznikať vrásky a kontúry pleti ochabujú.

Čo je Luminera?

Vysoko kvalitné zložky prípravku Luminera stimulujú produkciu nášho vlastného kolagénu. Vďaka tomuto posilňujúcemu účinku Luminera získava pleť opäť svoju mladistvú pevnosť a elasticitu a naša prirodzená krása znovu ožíva. Luminera je injekčná výplň vrások, ktorá funguje tak, že okamžite vyhladí ryhy a podobné známky starnutia. Ihneď po aplikácii pridá objem a v postupne začne stimulovať tvorbu kolagénu. Tento účinok trvá u väčšiny pacientov viacej ako rok. Luminera sa môže účinne aplikovať do hlbokých vrások pre ich redukciu a spevnenie kontúr tváre.S Luminerou je možné upraviť jednotlivé časti vašej tváre alebo urobiť jej celkový lifting s dlhotrvajúcim účinkom.
 

Oblasti vhodné na aplikáciu Luminera:

  • tvár
  • noso-ústne ryhy
  • čeľusť
  • brada
  • ruky

Po zákroku

Po aplikácii látky sa môžu vyskytnúť určité reakcie ako opuch, bolesť, svrbenie, modrinky alebo zmeny farby pleti v mieste vpichu. Tieto nežiaduce účinky však behom pár dní zmiznú.

 
 

Cenník

cena zákroku - tvár (jedna oblasť)1,25 ml 300,-€
cena zákroku - tvár (dve oblasti)2,50 ml 550,-€
cena zákroku - obe ruky2,50 ml 550,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.