Luminera - Neolift

Novotvorba kolagénu

,,Mladistvý a žiarivý vzhľad nám dáva pocit istoty a sebavedomia.“ - riešením je prirodzený vzhľad. Dermatologické ošetrenie tváre je čím ďalej, tým viacej považované za účinnú zbraň v boji proti známkam starnutia- za racionálne riešenie nevyhnutného procesu. Jemným obnovením a posilnením vnútorných štruktúr pleti si môžete zachovať svoj mladistvý vzhľad a ostať prirodzene krásna. 

Kolagén zaisťuje elasticitu a objem

Kolagén je hlavným stavebným prvkom našej pleti- robí ju pevnou a jemnou. Produkcia kolagénu sa však s pribúdajúcim vekom spomaľuje, čím sa pleť oslabuje a stráca objem a pružnosť.
S ubúdajúcim kolagénom začnú na tvári vznikať vrásky a kontúry pleti ochabujú. 
 

Čo je Luminera?

Vysoko kvalitné zložky prípravku Luminera stimulujú produkciu nášho vlastného kolagénu. Vďaka tomuto posilňujúcemu účinku Luminera získava pleť opäť svoju mladistvú pevnosť a elasticitu a naša prirodzená krása znovu ožíva. Luminera je injekčná výplň vrások, ktorá funguje tak, že okamžite vyhladí ryhy a podobné známky starnutia. Ihneď po aplikácii pridá objem a postupne začne stimulovať tvorbu kolagénu. Tento účinok trvá u väčšiny pacientov viacej ako rok. Luminera sa môže účinne aplikovať do hlbokých vrások pre ich redukciu a spevnenie kontúr tváre.S Luminerou je možné upraviť jednotlivé časti vašej tváre alebo urobiť jej celkový lifting s dlhotrvajúcim účinkom.

Oblasti vhodné na aplikáciu Luminera

  • tvár
  • noso-ústne ryhy
  • čeľusť
  • brada
  • ruky

Po zákroku

Po aplikácii látky sa môžu vyskytnúť určité reakcie ako opuch, bolesť, svrbenie, modrinky alebo zmeny farby pleti v mieste vpichu. Tieto nežiaduce účinky však behom pár dní zmiznú.

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

cena zákroku - tvár (jedna oblasť)1,25 ml 300,-€
cena zákroku - tvár (dve oblasti)2,50 ml 550,-€
cena zákroku - obe ruky2,50 ml 550,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.