Medikamentózna redukcia váhy a liečba obezity

Chudnite na základe individuálnej liečby obezity vedenej lekárom.

Séria vyšetrení pod jednou strechou: 1. Analýza tela špičkovým diagnostickým prístrojom 2. Stanovenie metabolického typu 3. Komplexné zhodnotenie nálezov, zostavenie plánu úpravy, korekcie, prípadne doplnenie u nás interného vyšetrenia (pri diagnostike nie je jej súčasťou) pred perorálnou liečbou

 

Kedy je vhodné absolvovať vyšetrenie?

- ak chcete schudnúť, u indikovaných pacientov aj liečba  monitorovaná lekárom 16  týždňov s následným prehodnotením  efektu liečby a určenia ďalších postupov,

- ak si chcete dlhodobo udržať optimálnu váhu- pre zlepšenie životného štýlu a životosprávy

- pre komplexnú analýzu a diagnostiku tela, kontrola režimu, predikcia metabolických porúch, ktoré sú rizikovými faktormi srdcovo cievnych ochorení

- pre odhalenie a prevenciu chorôb

- vhodné pre vekové kategórie – od 18 – 99 rokov

Príprava pred diagnostikou

-  odporúčané  priniesť so sebou jedálniček zložený z 2 dní pracovných a 1 víkendový (nie je podmienkou, ale pomôže k celkovej diagnostike)

- priniesť nálezy ako interné vyšetrenia, výsledky z preventívnych prehliadok , kardiológie, diabetológie, ak ich máte k dispozícii

- v prípade potreby odbery (ich cena nie je súčasťou tohto vyšetrenia)  

Celková dĺžka trvania diagnostiky:

približne 1 hodinu

Z akých vyšetrení pozostáva diagnostika tela?

Séria vyšetrení pod jednou strechou:

1. Analýza tela špičkovým diagnostickým prístrojom 
2. Stanovenie metabolického typu
3. Komplexné  zhodnotenie nálezov, zostavenie plánu úpravy, korekcie, prípadne doplnenie u nás interného vyšetrenia (pri diagnostike nie je jej súčasťou)  pred perorálnou liečbou 

1. Analýza tela diagnostickým prístrojom InBody, dĺžka trvania 15 min

Samotná analýza prístrojom InBody je veľmi rýchla, jednoduchá a trvá približne 30 sekúnd až 1 minútu. Klient sa postaví bosý na pístroj, do rúk si vezme dotykové elektródy pomocou ktorých sa telo zanalyzuje.

Príprava pred vyšetrením: Klient by nemal tesne pred vyšetrením jesť, cvičiť alebo navštíviť saunu. Klientky by nemali mať v čase vyšetrenia menštruáciu.

Kontraindikácie: Kardiostimulátor, kovové implantáty

Analýzou sa získajú výsledky: presná telesná hmotnosť, pomer svalovej hmoty a tuku, BMI Index - diagnóza obezity, množstvo zadržiavanej vody v tele, vyváženosť postavy, viscerálny tuk, množstvo minerálov, prístroj navrhne cvičebný plán - vyhodnotí a zanalyzuje efektivitu cvičenia pri rôznych športových aktivitách u každého klienta individuálne...atď.

2. Stanovenie metabolického typu

Strava je pre telo palivom a preto je dôležité, aby bunky boli vyživované správnymi potravinami za účelom celkového zdravia alebo schudnutia. Stanovenie metabolického typu alebo typológia berie ohľad na biochemickú individualitu - to čo je pre jedného človeka liekom môže byť pre druhého jedom. Jedna a tá istá potravina môže jedného jedinca zakysľovať a iného zas alkalizovať.

Stanovením metabolického typu sa klientovi odporučí vhodná strava a poukáže sa na potraviny, ktoré pre klienta nie sú vhodné. Rozoznávame 3 metabolické typy: sacharidový, proteínový alebo zmiešaný.

Priebeh vyšetrenia: Metabolický typ sa stanoví na základe klientových odpovedí na odborné otázky kladené interným lekárom špecialistom. Otázky sa budú týkať stravovacích zvyklostí, životosprávy, spánku...atď.

Dĺžka trvania vyšetrenia: cca 45 min.

3. Komplexné vyhodnotenie výsledkov a návrh ďalších postupov

Na základe všetkých získaných výsledkov sa výsledky komplexne vyhodnotia a s klientom sa dohodne termín výstupnej konzultácie, kedy mu budú interpretované výsledky, nárhy a odporúčania, prádne predpísanie liekov na redukciu váhy, resp. odporúčaný konkrétny výber výźivových doplnkov na zníženie a úpravu hmotnosti.

Výsledky do 10 pracovných dní.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Vstupná diagnostika a nastavenie liečby139,- €
Pravidelné kontroly49,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.