Mikrodermabrázia anti-age

Neinvazívne ošetrenie pleti.

Ak vám niekedy pri pohľade do zrkadla napadlo dať preč vrchnú pokožku aj s vráskami a nedokonalosťami, nie ste ďaleko od reality. Mikrodermabrazia ANTI-AGE je práve takýmto  ošetrením, kde dochádza k jemnému, ale presnému mechanickému obrusovaniu vrchnej vrstvy pokožky. Procedúra zároveň navyše stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok, kombinuje mikrodermabráziu sterile a bezihlovú mezoterapiu. Laicky povedané, vrchnú pokožku vám odstránime a tú krásnu pod ňou ešte dôkladne hydratujeme a doprajeme jej výživné látky.


Efekt zákroku: Mikrodermabrázia anti-age – „Procedúra 3D Neoderm“ je metóda ošetrenia pleti s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Výsledkom je obnovená,  jemnejšia, farebne zjednotená a mladšia pokožka. Procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok.
Pre koho je zákrok určený: Pre všetky typy pleti, v každom veku,  na potlačenie prejavov starnutia pokožky, odstránenie povrchových a hĺbkových vrások, pri poškodení pokožky slnkom, pri zväčšených póroch, pri akné, jazvách po akné.
Pokyny pred zákrokom: Ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom vône, krémy a prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť a kombináciou s  prípravkami používanými pri ošetrení vyvolať alergickú reakciu.
Kontraindikácie:  Gravidita, laktácia, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes, ochorenia srdca, akné v zapálenom štádiu, rozšírené žilky na tvári. 
Priebeh zákroku: Po dôkladnom odlíčení sa vykoná čistenie tváre, odstránia sa z nej všetky nečistoty a vyčistia jemné zanesenia pleti. Následne dôjde k ošetreniu pleti prístrojom, teda vykonaním dermabrázie, počas ktorej sa vďaka mikropeelingu odstránia vrchné vrstvy pokožky. Po tomto ošetrení sa tvárička osvieti antibakteriálnym modrým svetlom, ktoré má aj protizápalové účinky. Ďalším krokom tohto ošetrenia je prístrojová mezoterapia bez použitia ihiel. Elektroporáciou pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do jej hlbších štruktúr.  Bezihlovou mezoterapiou sa dosiahne prienik do štyroch milimetrov hĺbky pokožky, bez použitia ihiel. Po ošetrení sa na tvár nanesie sérum a krém vhodný pre daný typ pleti.
Miesto aplikácie: Oblasť tváre a krku, dekolt.
Dĺžka zákroku: Celková dĺžka ošetrenia cca 60 minút.
Pokyny po zákroku: Ošetrenie si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť o pokožku.
Rekonvalescencia: Nie je potrebná žiadna doba rekonvalescencie. Po ošetrení je možné sa okamžite zaradiť do bežného dňa. 
Možné komplikácie: Ošetrenie nesprevádzajú žiadne komplikácie. Je možné, že ošetrovaná oblasť môže byť jemne začervenaná a podráždená, ale všetky tieto príznaky ustúpia v priebehu pár hodín.

Cenník

Cena ošetrenia50,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.