Mikrodermabrázia anti-age

Neinvazívna forma ošetrenia pleti, dramaticky potláčajúca prejavy starnutia

Mikrodermabrázia anti-age - "Procedúra 3D Neoderm" je príjemná metóda ošetrenia pleti, kedy dochádza k jemnému, ale presnému mechanickému obrusovaniu vrchnej vrstvy pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite - pokožka je obnovená, je jemnejšia, svetlejšia a mladšia. Tkanina pokožky sa vylepší, čoho výsledkom je jasnejší vzhľad. Procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Procedúra kombinuje mikrodermabráziu sterile a bezihlovú mezoterapiu.

Komu je ošetrenie určené?

Pre všetky typy pleti, v každom veku.
• potlačenie prejavov starnutia pokožky
• odstránenie povrchových a hĺbkových vrások
• pri poškodení pokožky slnkom - Seborea
• pri zväčšených póroch
• pri akné, jazvách po akné, jazvách po operáciách alebo popáleninách

Priebeh ošetrenia

• povrchové čistenie pleti
• prístrojové ošetrenie pleti mikrodermabráziou
• antibakteriálne modré svetlo
• bezihlová mezoterapia kyseliny hyalurónovej alebo vitamínu C alebo vitamínu E v závislosti od typu pokožky v dĺžke trvania
• na konci sa nanesie krém a sérum

Na odhad počtu procedúr a pre najlepšie výsledky je potrebné pleť individuálne posúdiť. Faktory, ktoré zohrávajú úlohu – vek, stav pleti a iné podmienky. Procedúra pre najbežnejšie problémy si vyžaduje minimálne 8 návštev, kedy sú dosiahnuté vynikajúce výsledky.

Celková dĺžka ošetrenia: cca 60 minút.

Rekonvalescencia a nežiaduce účinky

mierne začervenanie pokožky

Kontraindikácie

• aktívny herpes, akné v zapálenom štádiu, rozšírené žilky na tvári
• ochorenia srdca, tehotenstvo, kojenie

 

Je možné použiť procedúru 3D Neoderm na akýkoľvek typ pleti?

Protokol 3D Neoderm garantuje vynikajúce výsledky pri všetkých typoch pleti.Vďaka svojej všestrannosti môže ponúknuť zákazníkovi prispôsobené parametre procedúry na akúkoľvek štruktúru pleti.

Aké sú výhody procedúry 3D Neoderm v porovnaní s inými metódami peelingu?

Nevýhodou lekárskeho peelingu používajúceho brúsne kotúče a optické lasery je nutnosť celkovej anestézy. Peeling je veľmi agresívny, spôsobuje precitlivenosť pokožky, v niektorých prípadoch dokonca aj dlhodobú.

Iné metódy peelingu pleti môžu predstavovať pre pleť riziko v podobe toxicity, nakoľko pri procedúrach sa využívajú prípravky chemické. Nepriaznivé vedľajšie účinky môžu byť aj trvalé.

Procedúra 3D Neoderm je v súčasnosti jediným systémom schopným zabezpečiť progresívne výsledky bez vedľajších účinkov, výrazných nepríjemných pocitov a bolesti.

Jedinečnosť procedúry 3D Neoderm

3D Neoderm je procedúra kombinujúca mikro - peeling a elektroporáciu, ktorá bola vytvorená za účelom stimulácie regenerácie pokožky. Tento proces sa realizuje vykonávaním základných postupov, ako je exfoliácia (odlupovanie) pomocou hliníkových kryštálov - mikrodermabrázia sterile ako aj inovatívny systém využívajúci elektroporáciu - bezihlovú mezoterapiu, ktorý uľahčuje regeneráciu pokožky pomocou hlbokej penetrácie špecifických aktívnych zložiek do kožnej vrstvy.

Cenník

Cena ošetrenia50,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.