Mikrodermabrázia antiage

Mechanické obrusovanie vrchnej vrstvy pokožky

Ošetrenie pokožku jemne obrusuje, stimuluje jej regeneráciu vpravovaním výživných látok, kombinuje mikrodermabráziu sterile a bezihlovú mezoterapiu.

Efekt zákroku

3D Neoderm je ošetrenie pleti s okamžitým efektom. Výsledkom je obnovená, jemnejšia, farebne zjednotená a mladšia pokožka. Procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. 

Pre koho je zákrok určený

Pre všetky typy pleti v každom veku, na potlačenie prejavov starnutia pokožky, odstránenie povrchových a hĺbkových vrások, pri poškodení pokožky slnkom, pri zväčšených póroch, pri akné, jazvách po akné.

Pokyny pred zákrokom

Ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom vône, krémy a prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť. 

Kontraindikácie

Gravidita, laktácia, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes, ochorenia srdca, zapálené akné, rozšírené žilky na tvári.  

Priebeh zákroku

Najskôr sa pleť dôkladne odlíči a vyčistí. Mikropeeling odstráni vrchné vrstvy pokožky, ktorú následne ožiarime antibakteriálnym modrým svetlom. Nasleduje prístrojová mezoterapia bez použitia ihiel. Elektroporáciou pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do jej hlbších štruktúr. Po ošetrení sa na tvár nanesie sérum a krém vhodný pre daný typ pleti. 

Miesto aplikácie

Oblasť tváre a krku, dekolt. 

Dĺžka zákroku

Celková dĺžka ošetrenia je cca 60 minút.

Možné komplikácie

Ošetrovaná oblasť môže byť niekoľko hodín jemne začervenaná a podráždená.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena ošetrenia50,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.