Neinvazívny lifting očného okolia

Potlačenie vrások, spevnenie a napnutie pokožky okolia očí

Neinvazívny lifting očného okolia predstavuje kombináciu bezihlovej mezoterapiekyselinou hyalurónovou a patentovanej, odľahčenej verzie Hyacare za použitia unikátneho prístroja BeautyTek Premium, ktorý posilňuje a "cvičí" svalstvo okolia očí. Výsledky sú okamžite viditeľné, jemné vrásky sú vyhladené, hlbšie vrásky sú plytšie, pokožka je napnutá a spevnená.

Komu je ošetrenie určené?

• jemné vrásky v okolí očí
• hlboké vrásky v okolí očí
• pokožka okolia očí bez jasu
• kruhy, vačky pod očami
• prevencia vrások

Priebeh ošetrenia

• samotná bezihlová mezoterapia
• pôsobenie mikroporúdov
• zábal očného okolia s maskou 

Celková dĺžka ošetrenia cca 45 minút.
Odporúčaný počet ošetrení je minimálne šesť.

Rekonvalescencia a nežiaduce účinky

Nie sú žiadne.

Kontraindikácie

Ochorenia srdca, tehotenstvo, kojenie.

Cenník

Cena ošetrenia30,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Otázky z poradne

Dobry den, mala by som záujem o ošetrenie “Neinvazívny lifting očného okolia“. V aprili som u Vas absolvovala Vampire facial Vital kde mi okrem kys. hyalurónovej bola injekčne aplikovana k ociam aj krvna plazma. Môžem vyššie spomenuté ošetrenie absolvovať alebo treba este dlhsiu pauzu? Dakujem

Tagy

Oči

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.