Odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou

Odstránenie noso-ústnej ryhy, pozdvihnutie kútikov úst a vyplnenie objemu spadnutých líčok.

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť noso-ústne ryhy (vrásky tiahnuce sa od koreňa nosa ku kútikom úst), pozdvihnúť kútiky úst, vyplniť objem mierne spadnutých líčok a tiež odstrániť vrásky medzi obočím (glabela). Zákrok je minimálne bolestivý.

Kyselinu hyalurónovú si môžeme predstaviť ako „živú vodu“ zo známej slovenskej rozprávky. Tam kde ju podáte, tam pokožka ožije. Klinika ENVY má v ponuke rôzne druhy kyseliny, ktoré sa líšia aj svojím zosieťovaním a tým aj dĺžkou efektu.

Nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú používame na rehydratáciu pokožky vo forme ošetrenia Mezolift - využívamé pri tom mezoterapiu, zosieťované kyseliny používame na výplň – dvoj-sieťovanú do oblasti jemných vrások, do oblasti vrások okolia očí, prípadne na kruhy pod očami, troj- a švor-sieťovanú na výplň hlbších a hlbokých vrások.

Zákroky na našej klinike sú vykonávané dermatologičkou MUDr. Zuzanou Kožuchovou a MUDr. Tatianou Hudákovou. 

Priebeh zákroku

Pri aplikácii sa využívajú špeciálne navrhnuté striekačky s tenučkými ihlami, ktoré po vpichu nezanechávajú žiadnu stopu. Zákrok je nebolestivý, kedže sa vykonáva v lokálnom znecitlivení za použitia znecitlivejúceho krému. Do každej vrásky sa v podobe 3 - 4 vpichov aplikuje malé množstvo materiálu, pričom množstvo materiálu závisí od hĺbky vrásky. Pri aplikácii kyseliny je potrebné mať dobrý odhad na množstvo aplikovaného materiálu a tiež na odhad určenia správnej hĺbky vpichu – čím sa efekt výrazne predĺži.

Po zákroku

Bezprostredne po ošetrení sa môže objaviť ľahké začervenanie a opuch v mieste ošetrovanej oblasti. Ide o dočasný stav, ktorý spravidla mizne behom jedného či dvoch dní, maximálne do týždňa. Dva dni po zákroku je materiál voľne pohyblivý a preto nie je vhodné zapájať mimiku v ošetrovanej oblasti. Zároveň odporúčame nedotýkať sa danej oblasti.Ošetrenú oblasť tiež nevystavujte intenzívnemu teplu - solárium, opaľovanie, sauna a silnému chladu.

Kyselina hyalurónová je hydrofilná - má vynikajúcu vlastnosť absorbovať vodu. Čím viac vody v priebehu najbližších dní vypijete, tým bude efekt krajší, výraznejší a trvácnejší.

 

Kedy sa kyselina hyalurónová nemôže aplikovať?

• Ide o zápal, herpetickú infekciu v oblasti tváre, bakteriálne, vírusové alebo iné horúčkovité ochorenie, užívanie liekov na riedenie krvi - môžu vzniknúť výrazné modriny.
• Iný estetický zákrok v mieste aplikácie - chemický píling, intenzívne pulzné svetlo, rádiofrekvencia.
• Kyselina by sa nemala tiež aplikovať, pokiaľ klientka plánuje počas najbližších dvoch týždňov cestu do slnečných krajín - dva týždne po aplikácii je potrebné vyvarovať sa priamemu slnečnému žiareniu.

 

Aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej

Korekcia nosovo ústnej vrásky

Vyplnenie nosovo ústnej vrásky

VIAC FOTO

Pred a po

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1ml :od 250 do 330,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.