Odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou

Odstránenie noso-ústnej ryhy, pozdvihnutie kútikov úst a vyplnenie objemu spadnutých líčok.

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť noso-ústne ryhy – vrásky tiahnuce sa od koreňa nosa ku kútikom úst, pozdvihnúť kútiky úst, vyplniť objem mierne spadnutých líčok a tiež odstrániť vrásky medzi obočím – glabela – (kombinácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej). Zákrok je minimálne bolestivý v porovnaní s výsledným efektom a spokojnosťou u väčšiny klientiek.

Kyselinu hyalurónovú si môžeme predstaviť ako „živú vodu“ zo známej slovenskej rozprávky. Tam kde ju podáte, tam pokožka ožije. Klinika ENVY má v ponuke rôzne druhy kyseliny, ktoré sa líšia aj svojím zosieťovaním a tým aj dĺžkou efektu.

Nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú používame na rehydratáciu pokožky vo forme ošetrenia Mezolift - využívamé pri tom mezoterapiu, zosieťované kyseliny používame na výplň – dvoj-sieťovanú do oblasti jemných vrások, do oblasti vrások okolia očí, prípadne na kruhy pod očami, troj- a švor-sieťovanú na výplň hlbších a hlbokých vrások.

Zákroky na našej klinike sú vykonávané uznávanou odborníčkou a dermatovenerologičkou MUDr. Zuzanou Kožuchovou.

Priebeh zákroku

Pri aplikácii sa využívajú špeciálne navrhnuté striekačky s tenučkými ihlami, ktoré po vpichu nezanechávajú žiadnu stopu. Zákrok je nebolestivý, kedže sa vykonáva v lokálnom znecitlivení za použitia znecitlivejúceho krému. Do každej vrásky sa v podobe 3 - 4 vpichov aplikuje malé množstvo materiálu, pričom množstvo materiálu závisí od hĺbky vrásky. Pri aplikácii kyseliny je potrebné mať dobrý odhad na množstvo aplikovaného materiálu a tiež na odhad určenia správnej hĺbky vpichu – čím sa efekt výrazne predĺži.

Po zákroku

Bezprostredne po ošetrení sa môže objaviť ľahké začervenanie a opuch v mieste ošetrovanej oblasti. Ide o dočasný stav, ktorý spravidla mizne behom jedného či dvoch dní, maximálne do týždňa. Dva dni po zákroku je materiál voľne pohyblivý a preto nie je vhodné zapájať mimiku v ošetrovanej oblasti. Zároveň odporúčame nedotýkať sa danej oblasti. Ošetrenú oblasť tiež nevystavujte intenzívnemu teplu - solárium, opaľovanie, sauna a silnému chladu.

Kyselina hyalurónová je hydrofilná - má vynikajúcu vlastnosť absorbovať vodu. Čím viac vody v priebehu najbližších dní vypijete, tým bude efekt krajší, výraznejší a trvácnejší.

Kedy sa kyselina hyalurónová nemôže aplikovať?

• Ide o zápal, herpetickú infekciu v oblasti tváre, bakteriálne, vírusové alebo iné horúčkovité ochorenie, užívanie liekov na riedenie krvi - môžu vzniknúť výrazné modriny.
• Iný estetický zákrok v mieste aplikácie - chemický píling, intenzívne pulzné svetlo, rádiofrekvencia.
• Kyselina by sa nemala tiež aplikovať, pokiaľ klientka plánuje počas najbližších dvoch týždňov cestu do slnečných krajín - dva týždne po aplikácii je potrebné vyvarovať sa priamemu slnečnému žiareniu.

Cenník

1ml :od 250 do 330,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej

ENVY LIFT

Pred a po

Súvisiace Problémy

Prvé vrásky

Otázky z poradne

Dobrý večer. Trápia ma vrásky na tvári. Koko ml sa aplikuje kyseliny hyaul. bezne na tvár. Ďakujem
Kolko stoji u vas 2ml kyseliny hyaluronovej??? Citala som, ze 250e 1ml, ale chcem vedie ci pri 2ml nie je zvyhodnena cena.... A aku znacku pichate??? Dakujem.
Dobrý deň, po aplikácii kyseliny hyaluronovej do nosovoústnych rýh sa mi pod kožou utvorila hrčka. Mám si ju masírovať? Pomôže to? Ďakujem
Dobry den, priblizne v decembri minuleho roka som si dala vyplnit ocne okolie a nadvihnut lica kyselinou hyaluronovou, ale priblizne od tej doby mam problem, ze mam neustale opuchnute pod ocami a dost viditelne, moze to byt sposobene tou vyplnou? Nikdy predtym som taky problem totiz nemala. Uz som zufala, lebo vsetky vysetrenia (oblicky, alergolog) boli v poriadku a taktiez vyter z oka mi robili. Dakujem za odpoved.
Prosím vás aký je rozdiel medzi kys. Hyalurónovou teoysal a tou emervel lips co pouzivate vy? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadom zväčšenia pier. Mám hornú peru úzku - Keď sa zasmejem skryje sa mi preto by som si ju chcela dať trošku vyplniť , chcem sa opýtať či stači vyplniť iba hornú peru či to nebude potom vyzerať inak ako dolná že bude taká ako keby napuchnutejšia. ak áno chcem vedieť či mi stačí 0,5 ml. :) voprad Vám ďakujem za odpoveď
Dobry den, Mam otazku aka metoda je ucinna pri poklesnuti ustnych kutikov. Za aky cas je zakrok viditelny a na ako dlho ? Daju sa spojit tiez sva procedury spolu? Napr. plus odstranenie rozsirenych cievok na tvari? Dakujem.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.