Odstraňovanie pigmentových škvŕn

Zjednotená pleť bez škvŕn

Pomocou laserového lúča typou Q-Switched, ktorá zasahuje v škvrnách melanín, dochádza k odstráneniu škvŕn. V priebehu niekoľkých tisícin sekundy sa melanín zohreje a zničí. Na našej klinike používame medicínsky laser najnovšej generácie. Je šetrný voči pokožke a nepoškodzuje okolité tkanivá.

Na aké problémy je zákrok určený?

- pigmentové škvrny
- nejednotná pleť

Ošetrované oblasti

- oblasť tváre
- oblasť dekoltu
- horná časť rúk až po predlaktie

Kontraindikácie

- pokožka, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu
- epilepsia
- cukrovka
- horúčkovité ochorenia
- onkologické ochorenia
- tehotenstvo
- dojčenie

Ako prebieha zákrok?

Je potrebné, aby si klient počas ošetrenia chránil oči tmavými okuliarmi. Na aplikovanú oblasť sa nanesie studený gél, na pokožku sa priloží filter optického vlnovodu a aplikuje sa intenzívne pulzné svetlo. Počas zákroku dochádza k výraznému prehriatiu ošetrovanej oblasti a klient môže cítiť veľmi mierne štipnutia.

Dĺžka trvania zákroku: pár minút.

Počet ošetrení: 8-10.

Starostlivosť po zákroku

Dva týždne po zákroku sa neodporúča vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu.

Cenník

celá tvár: 100,- €
1 oblasť: 30,- €
1 impulz:2,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Zbrusovanie pokožky frakčným laserom (resurfacing)

Otázky z poradne

Dobrý den, chystám sa, uvažujem o laseri kvôli jazvickam po akné a pigmentových skvrnam, pig.skvrny mam i na hornej pere, je možné použiť laser i na hornú peru? Niekde som čítala ze sa to nedoporucuje, ze sa ti ešte zhorší ? Aké máte skúsenosti prosím ? Dalujem
Je vhodné podstúpiť odstránenie pigmentovych škvŕn v oblasti očného okolia v tomto období prvýkrát??
Dobrý deň, chcem sa opýtať, aká by bola cena za odstránenie pigmentácie na 80% tváre... (v jesennom obdobi). Chcem Vás ešte informovať, že asi pred 6 rokmi som absolvovala 3x chem.peeling, v období 10/2017 - 3/2018 som absolvovala 6 sedení IPL, ktoré mi nepomohli. Jedná sa o pigmentáciu starú cca 8 r.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.