Odstraňovanie výrastkov, znamienok a bradavíc

Odstránenie výrastkov

Často krát sa na našej ambulancii stretávame s pacientmi, ktorí si prídu dať vyšetriť „znamienka“. Pri samotnom vyšetrení prídeme na to, že to čo pacient považuje za znamienko, je v podstate len obyčajný výrastok, prípadne tzv. starecká bradavica. Po dermatoskopickom vyšetrení vieme následne rozhodnúť, či treba danú léziu odstrániť zo zdravotného hľadiska, prípadne si ju pacient želá odstrániť z hľadiska estetického. Klasické materské znamienka – pigmentové nevy – sa laserom neodstraňujú, pretože vieme, ako dokážu byť nebezpečné a preto ich vyberáme zásadne len chirurgicky aj s následným histologickým vyšetrením. Pokiaľ ide však o neškodnú léziu, ktorá nevykazuje známky klasického znamienka, je najideálnejšie odstrániť ju laserom.

Prečo laser?

Laser má oproti chirurgickým zákrokom niekoľko výhod. Jeho použitie je rýchle, nenáročné, môže sa vykonávať bez lokálnej anestézy (aj keď my ju radšej používame, pretože je to menej bolestivé pre pacienta), po zákroku vznikne len jemný povrchový defekt – popálenina, ktorá (po zákroku naším laserom) nekrváca, následne vzniká chrasta a po odlúčení chrasty nevzniká jazvička. Celý tento proces trvá cca 5 - 7 dní. Pacient bezprostredne po zákroku môže bez problémov športovať, chodiť do práce a sprchovať sa.

Cenník

Ceny za úkon v závislosti od veľkosti a počtu výrastov.
do 1cm : 20,- € až 30,- €
nad 1cm : 35,- € až 45,- €
Dermatologické vyšetrenie znamienok:
do 10 znamienok:30,-€
od 10 znamienok a viac:40,-€ až 70,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Laserové odstraňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc

Otázky z poradne

Dobre rano prajem prosim Vás chcela by som sa len informovať maju mi odstraniť znamienko pri spanku len si ho chcem dať ešte vyšetriť niekym či fakt musi isť preč ...pretože som onkologicka pacientka a necchem riskovať dalšie zakroky kým nemusim ....da sa u Vas objednať na vyšetrenie ?:)...Ďakujem ...
Dobrý deň, chcem sa spýtať keď mám na 1cm štvorcovom asi 5 znamienok t.j. takmer pri sebe či sa pri chirurgickom odstránení bude cena rátať aj tak za každé jedno zvlášť (a či je vôbec možné odstrániť ich naraz) alebo tak ako keby bolo len jedno (laserové odstránenie asi nebude možné nakoľko už iná kožná lekárka mi povedala že ide o znamienka ktoré sa nesmú odstrániť laserom). Ďakujem
Dobrý deň. Rada by som sa informovala ohľadom odstránenia bradavíc laserom. Už som skúšala zmrazenie tekutým dusíkom, aplikujem si na bradavice Duofilm ale nič nezaberá. Po istom čase sa mi to opätovne vráti. Je liečba laserom 100% účinná? Koľko krát je nutné opakovať terapiu, alebo stačí iba raz? Ďakujem Vám vopred za vašu odpoveď. S pozdravom, Ficová

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.