Profesionálna prístrojová diagnostika pleti ENVY Therapy®

Základom nastavenia dobrej starostlivosti o pleť je poznať jej počiatočný stav, prípadné nedokonalosti alebo problémy, ktoré klienta trápia. Preto si dávame na diagnostike a následnom poradenstve mimoriadne záležať.

Na našich klinikách používame profesionálny diagnostický prístroj Multi Skin Center MC 1000, ktorý rýchlo a presne stanoví úroveň hydratácie, elasticity, mazu a hyperpigmentácií pokožky. Zároveň diagnostikuje upchaté póry, počet a hĺbku vrások vo vybraných oblastiach tváre, krku a dekoltu, a tým umožní kozmetičke dôkladné a na mieru šité odporúčanie kozmetických ošetrení a produktov na domácu starostlivosť.

Navyše dokážeme dáta z jednotlivých meraní porovnávať a čo najlepšie tak vybrať procedúry a prípravky, ktoré Vašej pleti prospievajú.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 meranie15,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.