Protégé Intima - termolifting intímnych partií novinka

Termolifting- neinvazívny lifting pre ochabnutú pokožku so 100% účinkom.

Unikátne a neinvazívne ošetrenie, ktoré je riešením pre pacientky indikované na labioplastiku. Bez chirurgických zásahov a so skvelými výsledkami. Bezpečná metóda, ktorá prináša možnosť skrášlenia intímných partií ženy.

PRE KOHO JE ZÁKROK URČENÝ

Pre pacientky indikované na labioplastiku, ale aj pri problémoch, akými sú asymetrická hypertrofia lábií, jazvy po episiotomií, či kondylomatoch, vulvodynia a iné.

PRIEBEH ZÁKROKU

Toto ošetrenie funguje na princípe rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Vďaka intenzívnemu ohrevu ošetrovanej oblasti dochádza k produkcii fibroblastov a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien, čím sa zvyšuje pružnosť a elasticita tkaniva veľkých a malých stydkých pyskov. Prehrievanie tkaniva zlepšuje prietok krvistimuluje nervové zakončenie. Vedľajším efektom tejto liečby je zvýšenie sexuálneho libidaziintenzívnenie sexuálnych prežitkov. Ďalším doplňujúcim efektom je aj následné zníženie potenia v ošetrovanej oblasti.

KONTRAINDIKÁCIE

Ošetrenie je neinvazívne a klientka nepociťuje žiaden diskomfort, alebo bolesti. Po ošetrení nie sú nutné anestetiká, ani lokálne anestetické masti, či iné prípravky. Nevyžaduje sa a ani nie je potrebná rekonvalescencia. 

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH

Na rozdiel od mnohých iných procedúr, už jedna procedúra dosiahla výsledky u väčšiny klientov. Dermatologička kliniky ENVY vám po posúdení stavu pokožky navrhne počet potrebných procedúr pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia, v intervale 10 dní, pričom efekt v rámci kúry vydrží rok

Nedávno publikované štúdie ukázali, že merateľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – a to po 2 až 6 mesiacoch po procedúre. Mnoho pacientov však pozoruje odozvu oveľa skôr.

Cenník

Ošetrenie intima:130,- €
Permanentka 4 ošetrení:400,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.