Silhouette soft lift

Vypnutie tváre pomocou nití

Technologická inovácia, vďaka ktorej docielime vyformovanú tvár a nový objem za 30 minút.

Silhouette Soft nezanecháva jazvy a používa sa na všetky oblasti tváre a krku. Vyžaduje iba minimálnu rekonvalescenciu. Silhouette Soft využíva úplne vstrebateľné nite so vstrebateľnými obojsmernými kužeľmi. 

Komu je zákrok určený

Silhouette Soft je terapia vhodná pre klientov nad 30 rokov, ktorí pozorujú príznaky starnutia.

 

 

Kombinácia dvoch efektov

Lifting a regenerácia

Efekt liftingu je viditeľný okamžite, pretože je výsledkom stláčania tkaniva a zvyšovania pokožky v momente implantovania nití. Po aplikácii lekár vytvorí mierny tlak na ošetrovanú oblasť, pretvaruje povrch pokožky a robí ju viditeľne hladšou.

Regeneračný účinok je postupný. Hlavná zložka kyselina poly-mliečna (PLLA) je známy polymér, ktorý sa používa v mnohých biomedicínskych a farmaceutických aplikáciách: šijacie nite, ortopedické čapy, tyče, skrutky a klince na zlomeniny. PPLA je bio-kompatibilná s ľuďmi a úplne bio-odbúrateľná.

Vstrebávaním sa pôsobí poly-mliečna kyselina v hlbších vrstvách pokožky a stimuluje telo tak, že produkuje vlastný kolagén. Zvyšuje sa objem ovisnutých oblastí a obnovuje súmernosť tváre.

 

Priebeh zákroku

Neinvazívny ambulantný zákrok sa vykonáva po lokálnom znecitlivení. Do malých, 2 cm rezov v spánkovej časti sa na každú polovicu tváre zavedú 4 vlákna, ktoré sa vpichnú do označených bodoch v blízkosti nosoústnej ryhy, ústneho kútika a hrany dolnej čeľuste.

Niť je vyrobená z absorbovateľného vlákna, na ktorom sú v pravidelných intervaloch vytvorené uzlíky a medzi nimi pohyblivé poháriky zo vstrebateľného materiálu. Vlákno sa vďaka uzlíkom lepšie uchytí v tkanive a udrží jeho napätie. Poháriky sa počas niekoľkých mesiacov vstrebú, na tvári nie sú viditeľné. Napnutím vlákien dosiahneme požadovaný liftingový efekt.

Rekonvalescencia

Môžu sa objaviť modriny, mierny opuch, drobné priehlbiny alebo hrčky na koži, ktoré zmiznú počas jedného týždňa. Pri správnom zavedení nití je efekt viditeľný okamžite a počas prvých dvoch týždňov sa zlepšuje. 

Ošetrované oblasti

       •    kontúry tváre
       •    línia brady
       •    líca a centrálne oblasti tváre
       •    obočie
       •    krk

Súhrn

  • vykonáva sa v lokálnej anestézii
  • krátke rezy sú skryté vo vlasoch
  • rieši pokles kože dolnej čeľuste a hlboké nosolabiálne ryhy
  • zavedené vlákna pod kožou nie sú viditeľné ani hmatateľné
  • rekonvalescencia trvá len niekoľko dní

Silhouette Soft Lift

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Silhouette soft lift - cena v závislosti od druhu a počtu použitých nitíod 1000.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.