Silhouette soft lift

Dokonalé vypnutie tváre pomocou nití

Lifting storočia bez chirurgického zákroku. Technologická inovácia ponúkajúca ženám a mužom to, čo ešte žiadne ošetrenie nikdy neposkytlo tak jednoduchým a minimálne invazívnym spôsobom: preformovaná tvár a obnovený objem prostredníctvom 30 minútovej liečby u svojho lekára.

Silhouette Soft predstavuje stav umenia zavesenia nití a mimoriadne pravdivú technologickú inováciu, ktorá otvára novú éru v oblasti estetickej medicíny. Táto technika nezanecháva jazvy a môže byť úspešne použitá na všetky oblasti tváre a krku, čo vedie k čerstvejšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu. Doba zotavenia je minimálna a pacient sa môže rýchlo vrátiť do svojho spoločenského života. Silhouette Soft prichádza v podobe plne vstrebateľných nití so vstrebateľnými obojsmernými kužeľmi. Bola vytvorená v Spojených štátoch a jej vývoj bol založený na šesť ročnej skúseností v oblasti zavesenia nití s kužeľmi používaných pri rekonštrukčnej a kozmetickej chirurgii.

V priebehu 3 rokov bolo vykonaných viac ako 130 000 ošetrení na celom svete.

Technologické inovácie slúžiace k omladeniu

Keď sa žien opýtate čo považujú za svoje dve hlavné známky starnutia tváre, odpoveď je vždy strata tónu pleti spôsobujúca ovisnuté kontúry tváre a objavenie vrások, jemné linky a skrčená pleť. Tento fenomén, ktorý sa zhoršuje s vekom a v menopauze, je dôsledkom straty kolagénu, ktorý je vo všetkých štruktúrach tela, najmä v koži a ktorý zaisťuje súdržnosť, pružnosť a regeneráciu tkaniva. S vekom sa kolagén znižuje a pokožka ochabuje a je menej pevná. Tvár tiež stratí tuk (vyzerá viac kostnatá), prehlbuje sa na stranách a ťarcha sa hromadí pod bradou a znižuje líca.

Komu je zákrok určený?

Silhouette Soft je odporúčaná mužom a ženám od 30 rokov, ktorí sa snažia pre účinný boj s príznakmi starnutia a neprajú si podstúpiť žiadnu ťažkú a invazívnu liečbu, ale hľadajú skutočné a prirodzene vyzerajúce výsledky. Váš lekár Vám potvrdí, že máte správne charakteristiky pre ošetrenie Silhouette Soft.

Silhouette Soft kombinuje dva efekty

Lifting a regenerácia

Efekt liftingu je okamžitý a diskrétny, pretože je výsledkom stláčania tkaniva a zvyšovania pokožky v momente implantovania nití. Po aplikovaní nití, lekár vytvorí mierny tlak na ošetrovanú oblasť. Lekár týmto spôsobom pretvaruje povrch pokožky a robí ju viditeľne hladšou.

Regeneračný účinok je postupný: hlavná zložka Silhouette Soft, kyselina poly-mliečna (PLLA) je známy polymér, ktorý sa používa už mnoho rokov v mnohých biomedicínskych a farmaceutických aplikáciách: šijacie nite, ortopedické čapy, tyče, skrutky a klince na zlomeniny. Takéto aplikácie mohli byť vyvinuté hlavne vďaka faktu, že tento polymér je obzvlášť bio-kompatibilný s ľuďmi a tiež úplne bio-odbúrateľný.

Vstrebávaním sa, pôsobí poly-mliečna kyselina v hlbších vrstvách pokožky a stimuluje telo tak, že produkuje vlastný kolagén. Takýto krok, ktorý pokračuje v priebehu času, pomáha zvyšovať objem ovisnutých oblastí a obnovuje súmernosť tváre.

Ako prebieha zákrok?

Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, ktorý sa vykonáva pri miestnom znecitlivení. Vykonajú sa malé, 2 cm rezy v spánkovej časti, kde sa na každú polovicu tváre zavedú 4 vlákna, ktoré sa vpichnú vo vopred označených bodoch v blízkosti nosoústnej ryhy, ústneho kútika a hrany dolnej čeľuste.

Niť je vyrobená z absorbovateľného vlákna, na ktorom sú v pravidelných intervaloch vytvorené uzlíky a medzi nimi pohyblivé poháriky zo vstrebateľného materiálu. Tieto uzlíky umožňujú vláknu, lepšie sa uchytiť v tkanive a tým udržať jeho napätie. Poháriky sa počas niekoľkých mesiacov vstrebú, netreba sa preto obávať ich viditeľnosti na tvári. Napnutím vlákien sa dosiahne požadovaný liftingový efekt.

Rekonvalescencia

Môžu sa objaviť modriny, mierny opuch, či drobné priehlbiny alebo hrčky na koži, ktoré zmiznú počas jedného týždňa. Pri správnom zavedení nití je efekt viditeľný okamžite a počas prvých dvoch týždňov sa zlepšuje. 

Ošetrované oblasti:

       •    kontúry tváre
       •    línia brady
       •    líca a centrálne oblasti tváre
       •    obočie
       •    krk.

Súhrn informácií o zákroku

  • vykonáva sa v lokálnej anestézii
  • krátke rezy sú skryté vo vlasoch
  • rieši pokles kože dolnej čeľuste a hlboké nosolabiálne ryhy
  • zavedené vlákna pod kožou nie sú viditeľné ani hmatateľné
  • rekonvalescencia trvá len niekoľko dní

Silhouette Soft Lift

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Silhouette soft lift - cena v závislosti od druhu a počtu použitých nitíod 1000.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.