Skinboosters By Sharon Stone

Hĺbková hydratácia a rozjasnenie pleti

Ste nádherná a vaša koža by mala byť odrazom vašej prirodzenej vnútornej krásy. Preto si zaslúži hydratáciu a výživu, aby sa mohla ukázať vo svojej najlepšej forme: svieža, prirodzená a žiarivá. Restylane® Skinboosters™ zlepšujú kvalitu kože tým, že zvyšujú úroveň hydratácie hlboko v koži, vďaka čomu je hladšia, pružnejšia a pevnejšia. Všimnete si to vy aj vaše okolie, koža bude pôsobiť sviežo a živo.

Zázrak hĺbkovej hydratácie

Prípravky Restylane Skinboosters prinášajú úplne nový prístup k výžive kože. Sú vyvinuté špeciálne tak, aby bola zabezpečená jej hĺbková hydratácia. To znamená, že zvýšenie úrovne hydratácie vnútri kože sa prejaví dlhotrvajúcim zvlhčením a pozitívnymi zmenami na jej povrchu.

Ošetrenie spočíva v podaní hydratujúcich mikroinjekcií mäkkej, gélovitej látky nazývanej kyselina hyalurónová (HA) do kože na zvýšenie jej pevnosti, pružnosti a žiarivosti.

Kyselina hyaluronová HA sa prirodzene vyskytuje v tele a udržiava v koži vlhkosť. S vekom sa kvalita našej HA postupne zhoršuje. Teraz máte možnosť obnoviť a udržať si prirodzenú úroveň hydratácie zvnútra vďaka stabilizovanej HA v prípravkoch Restylane Skinboosters, ktorá pôsobí niekoľko mesiacov.

Rozjasnenie pleti

Doprajte svojej koži nádherne prirodzený jas. Prípravky Restylane Skinboosters umožňujú postupnú zmenu kvality a pružnosti kože. Dodávajú jej prirodzený, ale viditeľne oživený vzhľad, ktorý vám budú všetci závidieť.

Restylane Skinboosters možno všestranne využiť na ošetrenia, ktoré sú vhodné:

 • pre mužov a ženy s akýmkoľvek typom kože
 • pre ľudí s mladšou aj zrelšou kožou
 • na tvár, krk, ruky a dekolt
 • pre tých, ktorí si chcú zlepšiť štruktúru kože, napr. kožu s jazvami po akné alebo fotopoškodením.

VYSKÚŠAJTE PRIRODZENÝ ZÁZRAK DLHOTRVAJÚCEJ HĹBKOVEJ HYDRATÁCIE KOŽE UŽ DNES 

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Restylane Skinboosters možno všestranne využiť na ošetrenia, ktoré sú vhodné:

 • pre mužov a ženy s akýmkoľvek typom kože,
 • pre ľudí s mladšou aj zrelšou kožou,
 • na tvár, krk, ruky a dekolt,
 • pre tých, ktorí si chcú zlepšiť štruktúru kože, napr. kožu s jazvami po akné alebo fotopoškodením.

Ako prípravky Restylane Skinboosteres zabezpečujú hĺbkovú hydratáciu?

Tak ako kvet čerpá vodu svojimi koreňmi, prípravky Restylane Skinboosters hydratujú hlboké vrstvy kože, aby sa účinok prejavil na povrchu, kde si ho každý všimne.

Ako prebieha zákrok

Jednoduchými krokmi k nádhernej pleti

Ošetrenia s Restylane Skinboosters spočívajú v podaní viacerých veľmi tenkých injekcií do vybranej oblasti kože s cieľom postupne zlepšiť jej kvalitu a dopriať jej zdravý jas. Výsledky môžu byť viditeľné už po jedinom ošetrení, na dosiahnutie optimálnych výsledkov vám však odporúčame absolvovať počiatočný „štartovací“ cyklus, ktorý sa obvykle skladá z troch sedení s odstupom 2 až 4 týždňov.

Kyselinu hyalurónovú z Restylane Skinboosters vaše telo postupne v priebehu niekoľkých mesiacov rozloží.

Na udržanie nádhernej kože sa odporúča absolvovať pravidelné udržiavacie ošetrenia približne každých šesť mesiacov.

Typy Restylane

Prípravky Restylane Skinboosters existujú v rôznych typoch, aby čo najlepšie zodpovedali individuálnym potrebám a typu kože.

Restylane Skinboosters sa môžu používať ako samostatné ošetrenie,ale aj v kombinácii s inými požadovanými estetickými procedúrami, napríklad výplňami. Porozprávajte sa so svojím lekárom, ktorý vám odporučí najvhodnejší prípravok a harmonogram ošetrení na dosiahnutie želaného výsledku.

Ešte niekoľko informácií o tom, čo vás čaká na ceste k hydratovanej, nádhernej koži. Na podrobnosti alebo rady, ktoré sa týkajú vás konkrétne, sa opýtajte svojho lekára.

Pred ošetrením

 • Informujte svojho lekára:
 • o liekoch, ktoré teraz užívate (napríklad aspirín alebo antikoagulanciá),
 • o poruchách imunity,
 • o alergiách,
 • o predchádzajúcich estetických ošetreniach,
 • o tehotenstve alebo dojčení.

Počas ošetrenia

Pri každej návšteve vám lekár podá sériu malinkých, tenkých injekcií s malým objemom do strednej až hlbokej dermis (podkladovej vrstvy) kože.

Pri tomto výkone môžete pociťovať určité nepohodlie. Aby bolo ošetrenie pohodlnejšie, môže injekčný roztok obsahovať mierne anestetikum, alebo vám lekár môže pred ošetrením podať lokálne anestetikum.

Každé sedenie s ošetrením trvá obvykle 15 – 20 minút.

Po ošetrení

Okolo ošetrenej oblasti sa môže následne objaviť mierne sčervenanie alebo drobné modriny, ktoré by mali po niekoľkých dňoch vymiznúť, v niektorých prípadoch však môžu modriny pretrvávať až 2 týždne.

Lekár vám môže odporučiť použitie čistej chladivej podušky, ktorá pomáha zmierniť opuch.

Bezprostredne po ošetrení nenanášajte na kožu mejkap. Po asi 24-hodinovom odpočinku môžete podľa potreby použiť ľahký mejkap na prekrytie prípadného sčervenania či modrín.

Vyhýbajte sa nadmernému pobytu na slnku alebo extrémnemu chladu aspoň dovtedy, kým nevymizne počiatočný opuch/sčervenanie.

Skinboosters By Sharon Stone

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena za jedno ošetrenie Skinboosters 350.- €
Cena za balíček troch ošetrení Skinboosters 850.- €platná tri mesiace

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.