Ulterapia

Revolučná metóda v omladzovaní - neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu.

Ulterapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky a podporného tkaniva do stavu niekoľkých rokov dozadu. Prirodzená mimika tváre ostáva zachovaná. Liftingový efekt môže pretrvávať až 5 rokov. Ulterapia predstavuje novú americkú technológiu, práve prichádzajúcu na európsky trh. Prístroj Ultratherapy ultrA1 Medical HIFU efektívne bojuje so známkami starnutia a prejavmi zemskej gravitácie nechirurgickým ošetrením, ktorého základom je vysoko účinný ultrazvuk.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Ovisnuté obočie je často znakom „zrelej“ pokožky. Zároveň je to vítaná a účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí chirurgický liftingový zákrok odmietajú.

Ktoré oblasti sú vhodné na ošetrenie?

Vhodnými oblasťami sú celá tvár, t. j. oblasť líc, okolie ušníc, krku, okolie očí a čelo, ruky a nohy. Pri ošetrovaní tváre a krku sa dosiahne:
1. browlift (zdvihnutie obočia) a tým aj zdvihnutie poklesnutých viečok
2. lifting a spevnenie ochabnutých líc
3. spevnenie krku, podbradku a vyrysovanie okraja sánky

Priebeh zákroku - Ulterapie

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách - na pokožku sa priloží hladká ultrazvuková hlavica, pomocou ktorej sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz Vašej pokožky, ktorý pomôže presne naplánovať priebeh ošetrenia. Ultrazvukovou hlavicou následne lekár vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky 4 - 5 mm podporného tkaniva – dosahujú sa tu najlepšie liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Ulterapia sa môže vykonávať počas celého roka - v lete po ošetrení je možné opaľovať sa. Dĺžka ošetrenia celej tváre trvá 60 minút.

Kontraindikácie

žiadne

Koľko ošetrení je nutné absolvovať a aké výsledky môžem očakávať?

Už jediné ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 2 – 3 mesiacov. Viditeľné výsledky sú lifting a spevnenie ochabnutej pokožky. Finálny výsledok je viditeľný po 90 dňoch. Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá. Ďalšou výhodou Ulterapie je, že okrem viditeľných výsledkov vytvára i na prvý pohľad neviditeľné, progresívne výsledky: tvorba nového kolagénu, ktorý spomaľuje celkový proces starnutia. Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu až 5 rokov.

Čo môžem očakávať po ošetrení?

Po ošetrení nie je nutná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená. Začervenanie však ustupuje v priebehu nasledujúcich pár hodín. Typické sú niekoľko dní po zákroku pocity pnutia kože, citlivosť na dotyk, možné modrinky, prípadne mierny opuch. Tieto prejavy však vymiznú počas 3 - 4 dní. Po zákroku klient necíti žiadnu bolesť.

Je zákrok bolestivý?

Je možné, že pocítite relatívne nepríjemný pocit počas tepelného pôsobenia ultrazvuku. Tento pocit je len dočasný a signalizuje, že došlo k ovplyvneniu správnych vrstiev kože a že sa začal proces tvorby nového kolagénu. Bolestivosť je možné zmierniť podaním tabletky proti bolesti.

Čím je Ulterapia iná od ostatných metód?

Ulterapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo. Má schopnosť ošetriť precízne nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy a zabezpečuje tým bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Je Ulterapia lepšia ako neinvazívne prístroje pracujúce na báze rádiofrekvenčnej energie?

Sú rôzne typy rádiofrekvenčných prístrojov (monopolárne, bipolárne, multipolárne). Niektoré pracujú len povrchovo, iné hlbšie, ale aj tie najlepšie-Thermage, dostanú tepelnú energiu maximálne do spodnej vrstvy kože. Ulterapia ide asi o 50% hlbšie ako Thermage a pracuje na úrovni SMAS-u, čo nedokáže žiadny iný prístroj na trhu.

Cenník

cena jedného pulzu3.50,- €
kompletné ošetrenie tváre - lifting celej tváre a hornej časti krku1.800,- €
dolný facelifting - lifting líc a krku1.400,- €
horný facelifting - lifting obočia a očného okolia500,- €
browlift - oblasť nad obočím350,- €
lifting líc800,- €
lifting krku600,- €
podbradok250,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Súvisiace Problémy

Ochabnuté kontúry tváre

Otázky z poradne

Dobrý deň, aké máte prosím výsledky s Ultherapiou keďže ide o dosť drahé ošetrenie. Pre koho je toto ošetrenie najvhodnejšie aby boli výsledky viditeľné?
Dobrý deň, prosím aký je rozdiel vo výslednom efekte medzi Ultherapiou a niťami?
Dobry den, citala som aj negativne skusenosti s Ultherou. Vraj nici podkozny tuk hlavne v oblasti lic. Su tieto informacie pravdive? Ma teda Ulthera aj neziaduce ucinky?
Rozhodla som sa pre Ultherapiu, ale mám obavy z bolestivosti pri ošetrení, pretože mám veľmi znížený prah citlivosti. Priateľka absolvovala toto ošetrenie celej tváre a povedala mi že to bolo dosť bolestivé hlavne pri sánke a lícnych kostiach. Chcem sa opýtať či pred týmto ošetrením je možné aplikovať lokálne znecitlivenie aby som to zvládla. Ďakujem :)
Dobrý deň. Čítala som že kontraindikáciou pre Ultherapiu sú aj kovové časti v tele. Môžem absolvovať Ultherapiu celej tváre ak mám 4 zubné korunky nasadené na kovových čapoch? Ďakujem za odpoveď

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.