Ultrazvuková terapia

Ochabnuté kontúry tváre sú už minulosťou

Ultrazvuková terapia je revolučná metóda v omladzovaní - neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu. Skalpel a plastická chirurgia už nemusia byť jediným riešením ochabnutých kontúr tváre. Nie je potrebné už ani čakať, kým to bude naozaj viditeľné. Bojovať proti začínajúcim prejavom starnutia pleti a spevniť pokožku, je možné kedykoľvek. Jedinečné ošetrenie, ktoré získalo na popularite svojím neinvazívnym priebehom a benefitmi v podobe tvorby nového kolagénu, ktorý viditeľne spomaľuje proces starnutia.

Metóda využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu. Jemne a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva, až na svalovú vrstvu, pričom dochádza k jej spevneniu do stavu spred niekoľkých rokov už po prvom ošetrení. Prirodzená mimika tváre ostáva zachovaná a liftingový efekt môže pretrvávať až 5 rokov. 

 

Efekt ošetrenia

Ultrazvuková terapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a zamerať sa na hlboké podporné tkanivo. Má schopnosť ošetriť precízne nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy a zabezpečuje tým bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Už jediné ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja počas nasledujúcich 2 – 3 mesiacov. Viditeľné výsledky, ktorými sú lifting a spevnenie pokožky, je možné pozorovať už po 90 dňoch. Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá.

Miesto aplikácie

Vhodnou oblasťou je celá tvár. Teda oblasť líc, okolie ušníc, krku, okolie očí a čelo.

Pri ošetrovaní tváre a krku príde k : 
1. zdvihnutiu obočia (browlift) a tým aj zdvihnutiu poklesnutých viečok
2. liftingu a spevneniu ochabnutých líc
3. spevneniu krku, podbradku a krásne sa vyrysuje okraj sánky

Pokyny pred ošetrením

Ošetrovanú oblasť pár hodín pred ošetrením neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom ani po ňom vône, krémy či prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Ultrazvuková terapia je ošetrenie, ktoré sa môže vykonávať počas celého roka !

Priebeh ošetrenia

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách sa priloží na pokožku hladká ultrazvuková hlavica, pomocou nej sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz pokožky, ktorý umožní presne naplánovať priebeh ošetrenia.

Ultrazvukovou hlavicou lekár následne vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky 4 - 5 mm, teda do podporného tkaniva.

Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Je možné, že počas ošetrenia dôjde k nepríjemnému pocitu vplyvom tepelného pôsobenia ultrazvuku. Tento pocit je len dočasný a signalizuje, že došlo k ovplyvneniu správnych vrstiev kože, a že sa začal proces tvorby nového kolagénu. Bolestivosť je možné zmierniť podaním tabletky proti bolesti asi hodinku pred samotným ošetrením. Vnímanie impulzov ultrazvuku je individuálne, závisí aj od citlivosti pokožky jednotlivých klientov. Napriek tomu je dobre zvládnuteľné a neporovnateľné s chirurgickým zásahom do pokožky. 

Kontraindikácie

Gravidita, dojčenie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Dĺžka ošetrenia

Ošetrenie celej tváre trvá 60 minút.

Pokyny po ošetrení

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu špeciálnu a následnú starostlivosť.

Rekonvalescencia

Ošetrenie nevyžaduje žiadnu špeciálnu rekonvalescenciu.

Možné komplikácie

Pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená. Začervenanie však ustupuje v priebehu nasledujúcich pár hodín. Typické sú niekoľko dní po zákroku pocity pnutia kože, citlivosť na dotyk, možné modrinky, prípadne mierny opuch. Tieto prejavy však vymiznú počas 3 - 4 dní. Po zákroku klient necíti žiadnu bolesť.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

kompletné ošetrenie tváre - lifting celej tváre a hornej časti krku1.800,- €
dolný facelifting - lifting líc a krku1.400,- €
horný facelifting - lifting obočia a očného okolia500,- €
browlift - oblasť nad obočím350,- €
lifting líc800,- €
lifting krku, podbradok600,- € 250,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.