Vampire Facial Matrix

Kombinácia vlastnej krvi s kmeňovými bunkami a kyselinou HA

Omladenie krvnou plazmou novej generácie pomocou kmeňových buniek. Vampire Facial aplikujeme švajčiarskou technológiou Cellular Matrix. Kmeňové bunky nikdy neboli účinnejšie!

Vampire Facial je vhodná pre unavenú pleť. Je ideálna pre dehydrovanú pokožku, ktorej chýba elasticita. Vampire facial využíva pri aplikácii špeciálny injektor. Aplikované vlastné sérum je obohatené o kmeňové bunky a kyselinu hyalurónovú, čím sa efekt zosilňuje. Výsledkom je vyhladená a prirodzene rozkvitnutá pokožka.

Cellular Matrix

Kombinuje dve najefektivnejšie techniky omladenia  pleti, a to A-PRP plazma + kyselina hyaluronová.

Cellular Matrix dosiahne estetické omladenie pokožky, vytvorenie dlhodobej prevencie a ochrany kože pred vonkajšími i vnútornými vplymi (napr. zníženie odolnosti pleti pri hormonálnych zmenách). Naštartuje proces regenerácie kože na bunkovej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpore imunitných procesov v koži. Vďaka kyseline hyalurónovej sa pleti vráti jej prirozená hydratácia a výživa.

Výsledkom je prirozené vyplnenie vrások, vypnutie kože, redukcia pigmentových škvŕn, redukcia stôp po akné, navrátenie zdravej farby a jasu pleti.

Čo je PRP RegenPlazma®

PRP RegenPlazma® využíva bunkovú stimuláciu pokožky s vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách sa správajú ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým nariadia obnovu a reparáciu poškodených buniek. Plazma, v ktorej sa zachová vysoké percento krvných doštičiek, PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje. 

Priebeh zákroku

Klientova krv sa v centrifúge separuje na červené krvinky, krvné doštičky a približne 3 ml čistej krvnej plazmy. Do nej sa pridá ampulka Cellular Matrix, ktorá kombinuje dve efektívne techniky omladenia pleti: A-PRP s kyselinou hyalúronovou. Výživný kokteil sa aplikuje do požadovaných lokalít. Vďaka lokálnemu anestetiku je bolestivosť procedúry minimálna.  

Výsledný efekt sa dostaví do 2 - 3 týždňov a vydrží 6 mesiacov.

 

Vampire facial Vital

Na rozdiel od metódy Cellular Matrix sú PRP z krvi a kyselina hyalurónová aplikované samostatne. Kyselina HA použitím Vital Injektora. Jeho vpichy sú minimálne bolestivé, lebo prístroj pracuje pomocou podtlaku. 

Po zákroku sa na oblasť aplikuje špeciálny krém, ktorý zmierňuje opuch, prípadné malé modrinky. 

Vampire facial klasik

Ručnou mezoterapiou sa aplikuje krvná plazma bez pridania kyseliny hyalurónovej.

 

Rekonvalescencia

Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Dôležité je piť dostatok vody.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Vampire facial Cellular Matrix- lokalita tváre390,- €
Vampire facial Cellular Matrix- lokalita tváre, krku a dekoltu690,- €
Vampire facial klasik- lokalita tváre250,- €
Vampire facial klasik- lokalita tváre, krku a dekoltu390,- €
Vampire facial Vital- lokalita tváre 390,- €
Vampire facial Vital- lokalita tváre, krku a dekoltu690,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.