Vypracovanie jedálnička na mieru novinka

Nutričné a výživové poradenstvo bez jo-jo efektu.

Pri chudnutí je strava 70% úspechu. My Vám zostavíme jedálniček "šitý na mieru" spolu s doplnkami výživy. Pri kondičných tréningoch je taktiež dôležité správne nasadenie doplnkov výživy podávaných pred a po tréningu. Naša trénerka,certifikovaná výživová a nutričná poradkyňa, Andrea Kavuličová Vám bude k dispozícií počas celého procesu chudnutia. Pod jej odborným dohľadom sa dostanete do výbornej kondície a vyformujete svoju postavu.

Cenník

Vypracovanie jedálnička 50,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.