Vypracovanie jedálnička na mieru

Nutričné a výživové poradenstvo bez jo-jo efektu.

Pri chudnutí je strava 70% úspechu. My Vám zostavíme jedálniček "šitý na mieru" spolu s doplnkami výživy. Pri kondičných tréningoch je taktiež dôležité správne nasadenie doplnkov výživy podávaných pred a po tréningu.

Naša trénerka, certifikovaná výživová a nutričná poradkyňa, Andrea Kavuličová Vám bude k dispozícií počas celého procesu chudnutia. Pod jej odborným dohľadom sa dostanete do výbornej kondície a vyformujete svoju postavu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Vypracovanie jedálnička 50,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.