Nadmerné vypadávanie vlasov

Ako metódy prevencie proti vypadávaniu vlasov na našej klinike krásy ponúkame Injekčnú mezoterapiu pokožky hlavy a Elektroporáciu vlasovej pokožky.

Elektroporácia, inak aj bezihlová mezoterapia je metóda, pri ktorej sa vpravuje látka s obsahom aminoxilu pod povrch pokožky pomocou prístroja estetickej medicíny 3D NEOHAIR. Metóda je omnoho účinnejšia ako bežné aplikovanie účinných látok v podobe ampúl, či iných tekutín, nakoľko pôsobí do hĺbky až 4mm pod povrchom pokožky vďaka nanotechnológii a využívania kladných a záporných iónov. Metóda je neinvazívna a bezbolestná. Klient cíti len jemné mravčenie v ošetrovanej oblasti. Na dosiahnutie uspokojivých výsledkov sa odporúča kúra 4 ošetrení v týždňových intervaloch. Cena úkonu je 30.-Euro .

Ďalšou možnosťou ako zabrániť vypadávaniu vlasov je aplikácia injekčnej mezoterapie Dermaheal HL (Hair Loss) tento produkt je určený na mezoterapiu vlasov. Po aplikácii tejto terapie budú korienky vašich vlasov skutočne revitalizované. Tento prípravok je určený na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov a obnovu rastu vlasov. Aktívne ingrediencie revitalizujú vlasové vačky, stimulujú cirkuláciu krvi (výživa vlasových vačkov) a zlepšujú celkový stav pokožky hlavy.

Účinky

Zastaví nadmerné vypadávanie vlasov. Revitalizuje vlasové korienky a pokožku hlavy. Dodá vlasovým korienkom výživu.

Výhody

Komplexné zloženie na revitalizáciu vlasov. Aplikácia výrobku pod dohľadom špecializovaného lekára.

Určený pre

  • Ľudí trpiacich nadmerným vypadávaním vlasov.
  • Ľudí trpiacich alopeciou (plešatosťou).

Zloženie

  • 4 biomimetické patentované peptidy – revitalizujú existujúce vlasy, blokujú DHT (dihydrotestosterón), podporujú tvorbu nových vlasov.
  • Komplex 13-tich vitamínov – priaznivé účinky na revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov.
  • 24 aminokyselín napomáha vytvárať vlasový vačok.
  • 5 minerálov – chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi; napomáhajú vstrebať výživu.
  • 4 koenzýmy – revitalizujú vlasové korienky.
  • 4 nukleové kyseliny – blokujú účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov.
  • 2 redukčné činidlá – napomáhajú tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečisťujú pokožku hlavy.

Cena jednej ampulky je 129 eur.

Riešenie na tento problém:

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.