Suchá, citlivá, mastná a unavená pleť

1. Problematická pleť

Ide o hĺbkové čistenie pleti pomocou ultrazvukovej špachtle, ktorá jemne zbrúsi zrohovatené bunky z pokožky, odstráni z nej všetky nečistoty a zároveň pleť postupne aj lieči. Po prečistení je do pleti aplikovaný vysoko koncentrovaný vitamín C, ktorý pleť dezinfikuje a zároveň ju rozžiari a pre ukľudnenie a zabránenie prípadným nečistotám sa na pleť nanesie maska s vysokým obsahom mentolu. Celé ošetrenie sa zavŕši studeným laserom (blue light), ktorý pôsobí antibakteriálne, ničí mikróby na povrchu pokožky, slúži na stiahnutie rozšírených pórov a zároveň zabraňuje opatovnej tvorbe zápalov v pleti.

2. Citlivá pleť

Citlivú pleť možno charakterizovať ako pleť, ktorá je prirodzene zraniteľná. Reaguje podráždením na vplyvy, ktoré sú obvykle dobre tolerované a horšie sa bránia rôznym útokom. Táto hyperreaktivita pleti je priamo spojená s podráždením nervových zakončení v pleti a prejavuje sa v závislosti na profile citlivej pleti prostredníctvom najrôznejších symptómov: pichanie, pnutie, svrbenie, občas pálenie spojené so začervenaním.

Tento typ ošetrenia v sebe zahŕňa hĺbkové čistenie ultrazvukom, ktoré je vhodné pre tento typ pleti, pretože je jemné a zároveň šetrné k povrchu citlivej pokožky. Ultrazvukom sa odstránia nečistoty z povrchu pokožky a zároveň ju aj lieči. Po prečistení, sú prostredníctvom ultrazvukových vĺn vpravované potrebné látky vo forme ampúl, ktoré sa tak dostávajú až do spodných vrstiev pokožky a pleť je tak dlhodobo ošetrená a zásobená potrebnými látkami pre jej obnovu a obranyschopnosť. Ošetrenie pokračuje vpravením hypoalergénnej liftingovej a hydratačnej ampule do okolia očí, čím sa docieli šetrné napnutie jemnej pokožky v okolí očí. Tento celý proces je sprevádzaný masážou, ktorá zabezpečí pleti spevnenie a vyživenie. Na záver sa na pleť nanesie maska, ktorá je príjmnou bodkou celého ošetrenia.

3. Unavená pleť

Pleť je oslabená, vyznačuje sa nedostatkom vitamínov, je dehydratovaná, sivá. Najčastejšie nás takto trápi pleť po rôznych chorobách, či stresových situáciách.

Ošetrenie zacielené na odstránenie príznakov unavenej pleti začína ultrazvukovým čistením, ktoré odstráni z pokožky všetky nečistoty. Po prečistení nasleduje peeling, ktorý obsahuje ovocné kyseliny a tie dodajú pleti žiadúci svieži vzhľad. Na takto vyčistenú pleť sa následne aplikuje maska s obsahom vitamínov a výťažkov z ovocia, ktorými sa docieli zjemnenie a napnutie pleti. Ošetrenie pokračuje vpravením hypoalergénnej liftingovej a hydratačnej ampule do okolia očí, čím sa docieli šetrné napnutie jemnej pokožky v okolí očí. Tento celý proces je sprevádzaný masážou, ktorá zabezpečí pleti spevnenie a vyživenie.

4. Zrelá pleť

Liftingové ošetrenie začína ultrazvukovým čistením, ktoré pleť prečistí do hĺbky a odstráni z nej všetky nečistoty. Následne sa na pleť aplikuje špeciálny epi-peeling, ktorého úlohou je pokožku čo najviac zjemniť. Ďalším krokom je použitie HI-TECH prístroja BEAUTY TEK, ktorého úlohou je docieliť spevnenie a zjemnenie už vznikajúcich alebo vzniknutých vrások v okolí očí, nosa, pier a čela. Následne sa pomocou rádiofrekvenčnej sondy vpraví do spodných vrstiev pokožky ampula, ktorá dodá pleti potrebné látky. Dokonalé zabezbečenie výživy a vitamínov sa docieli nanesením exo masky s vysokým obsahom ovocných kyselín. Celé ošetrenie je zakončené liftingovou masážou s použitím špeciálneho vypínacieho séra, ktoré zaručí viditeľné napnutie - lifting tváre (krku aj dekoltu).

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.