Tukové vankúšiky

Pri riešení zmenšovania objemu oblastí má pacient výber invazívnu metódu - VaserLipo, alebo neinvazívne formovanie tela COAX.

 

VASERLIPO - invazívna ultrazvuková liposukcia. Vykonáva lekár v lokálnej anestéze.

predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela bez bolesti, s minimalizáciou opuchov a modrín. Metóda Vaser HiDef zároveñ dokáže vytvarovat telo a vydefinovat svaly.Veľkou výhodou je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom tejto ultrazvukovej liposukcie je pevné, štíhle a krásne tvarované telo. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Výhody:

- najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda

- spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti

- možnosť odsatia aj viacerých oblastí naraz

- možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela

- vykonáva sa aj v lokálnej anestézii (nielen v celkovej)

- výrazne kratšia doba rekonvalescencie

- okamžitý výsledok

 

FORMOVANIE TELA COAX CRF - neinvazívna metóda. Odporúča sa niekoľko opakovaní. Vykonáva zdravotná sestra, aleco licencovaná dermakozmetička.

Kavitačná rádiofrekvencia CRF procedúra sa používa na rozpustenie tukov a liečenie celulitídy.

Približne 80 percent žien má určitý stupeň celulitídy, ktorá je výsledkom koncentrovaných tukových buniek, ktoré majú vlnivý efekt na koži, ktorý sa často prirovnáva k pomarančovej kôre.

Typicky je najzreteľnejšia v okolí stehien, bokov a zadku u žien. Nemusíte mať nadváhu, alebo určitý vek aby ste mali celulitídu. Aj niektoré veľmi mladé a chudé ženy sú postihnuté.

Pomocou monopolárnej rádiofrekvencie a kavitálnych nízko frekvenčných ultrazvukových vĺn sa vzhľad celulitídy zmenšuje a problémové oblasti dostávajú nový tvar.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

RENLIVE - THERMOFORCE & LIPO SLENDER - PRODUKTY PRE REDUKCIU OBJEMU

Otázky z poradne

Chcem vediet na akom zaklade ptacuje VASER LIPO lebo to chcem porovnat s inymi metodami aj ked som stihlej postavy tak sa chcem zbavit co najviac tuku prave zoblasti brucha
Dobry den .chcem sa opytat.Mam rozostupene brusne svaly a chcela by som podstupit abdominoplastiku.Zijem v zahranici tak sa chcem opytat ako dlho sa caka na operaciu kedze nechodim casto na slovensko a ci by vam stacilo zaslat foto brucha na zaklade ktorej by sa dohodol termin operacie?a aka by bola celkova cena operacie?dakujem pekny den
Dobry den, mam zaujem o zakrok o VASER SMOOTH, je vhodne to vykonat aj teraz v lete ?
Dobrý den chcel by som vedieť či vital injektor na osetrenie brucha pri regulacii tuku respektive tukovych vankusikov a co je na to vhodne lebo ja chcem stiahnuť niekolko % tuku keďže váhu mám v poriadku len tuku mam nejak naviac co sa mi nepaci a tak chcem podstupit niekolko osetreni ak je vital injektor mozne

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.