IGROW Helma LLLT novinka

Čo je LLLT?


LLLT je skratka pre nízkoúrovňovú svetelnú terapiu,  ktorá využíva laser alebo svetelnú energiu pod určitou prahovou hodnotou v rámci špecifickej vlnovej dĺžky. Svetelné zdroje používané pri laserovej terapii môžu zahŕňať laser a LED prístroje. Laserové zariadenia používané pri laserovej terapii sú tiež označované ako studené lasery. LLLT zariadenia neprodukujú teplo, sú bezpečné a nemôžu spáliť alebo poškodiť kožu.
Ako funguje LLLT?

Niekoľko klinických štúdií preukázalo účinnosť nízkoúrovňovej svetelnej terapie pre podporu rastu vlasov u mužov a žien s androgénnou alopéciou. Presný mechanizmus nie je úplne pochopený, ale najnovší výskum zistil, že LLLT sa vstrebáva do buniek, čo vyvoláva zvýšenú bunkovú aktivitu. Inými slovami, teóriou je, že LLLT spôsobuje, že starnúce bunky sú viac aktívnejšie a tým zvyšuje ich účinnosť pre rast vlasov.

Lekári, vrátane dermatológov, v Spojených štátoch, Európe a Ázii predpisujú iGrow® mužským pacientom, ktorí trpia androgénnou alopéciou.
 LLLT je účinná u mužov a žien vo veku 18 rokov a vyššie.

Aká je výhoda zariadenia, ktoré kombinuje laserové a LED svetlo?


Červené svetlo z lasera a LED zariadenia emitujúce 650-670nm vlnovej dĺžky svetla, môžu stimulovať bunky vo folikule, ako súčasť účinnej  LLLT vlasovej liečby. Laserové svetlo produkuje špecifické vlnové dĺžky, o ktorých sa predpokladá, že stimulujú bunky vlasových folikul. LED svetlá využívajú širší lúč jemnej svetelnej energie, aby pokryli širšiu oblasť hlavy. Táto vlnová dĺžka má najviac efektívnu a účinnú absorpciu, ktorá je podstatná pre rast vlasov. Spojením Laserov a LED svetiel je ponúknutá výhoda oboch svetelných zdrojov pre mužov a ženy s androgénou alopéciou (rednutie vlasov). Ale dôkaz je vo výsledkoch. Systém rastu vlasov iGrow ukázal najvyššie percentuálne zvýšenie v raste nových vlasov, v rámci akýchkoľvek publikovaných klinických štúdií o svetlom sprostredkovanom raste vlasov.

Pre koho je určeny LLLT ?

Vypadávanie vlasov je progresívny stav. Ak sa nelieči v priebehu času môžete očakávať väčšiu stratu vlasov.  IGrow® je určený na použitie pre mužov a ženy, ktoré trpia androgénnou alopéciou. LLLT vlasová liečba by mali byť začlenená do Vašej týždennej preventívnej ošetrovacej rutiny, aby ste si zachovali a posilnili existujúce vlasy a zabezpečili im zdravé prostredie pre ďalší rast.

LLLT sa odporúča aplikovať každý druhý deň po dobu 20 min, je vhodná aj po transplantácii vlasov. Po počiatočnej 4-6 mesačnej  LLLT liečbe, by ste mali pokračovať v sedeniach raz alebo dvakrát týždenne, pre udržanie svojej kvality vlasov.

Otázky ohľadom iGrow


Je bezpečné použiť iGrow® doma?


IGrow® bol špeciálne navrhnutý s bezpečnostnými prvkami pre domáce, kancelárske a cestovné použitie, vrátane bezpečnostného mechanizmu, ktorí ovláda laser a aj LED zariadenia. Okrem toho je iGrow® navrhnutý tak, že môže byť zapnutý iba v prípade, keď je pevne umiestnený na hlave. IGrow® je bezpečná a účinná laserová liečba vlasov pre použitie doma alebo na cestách.

Je iGrow® plne automatizovaný? 
Áno, iGrow® nevyžaduje žiaden manuálny pohyb. Jednoducho povedané, umiestnite iGrow® na Vašu hlavu, vyberte si jeden z 5 s predprogramovaných sedení a potom si sadnite a relaxujte.


Keď budem vedieť, či je pre mňa iGrow® účinný?


Každý človek je iný. Avšak, medzi 12 až 16 týždňami používania iGrow® podľa návodu, väčšina užívateľov hlási, že vidia pozitívnu zmenu. Vzhľad silnejších, plnších a zdravšie vyzerajúcich vlasov je typický v priebehu 24 týždňov alebo 6 mesiacov užívanie LLLT.Musím si umyť vlasy alebo použiť špeciálny šampón pred použitím iGrow®?


Aby ste udržali Vaše vlasy a Váš hlavu čistú, môžete použiť normálny šampón.

Existujú nejaké negatívne vedľajšie účinky spojené s používaním iGrow®?


Nie. Testovanie a užívateľské posudky nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri využití iGrow® s LLLT pre rast vlasov.Prečo by som mal/mala používať iGrow® namiesto laserov, ktoré sa použijú v ordinácii lekára?


IGrow je jedným z najsilnejších systémov pre rast vlasov, vyvinutý pre domáce použitie a má ekvivalentný výstup ako vo väčšine ordináciách s vlasovými lasermi. Ďalej má iGrow patentované slúchadlá, konštruované na udržanie stálej vzdialenosť 3 cm od skalpu. Okrem toho môže byť iGrow® použitý pohodlne doma, v kancelárii alebo v akejkoľvek lokalite pri počúvaní Vašej obľúbenej hudby na iPod® alebo MP3 prehrávači.

Som úplne plešatý/plešatá a chcem použiť iGrow®. Pomôže mi to?


Použitie iGrow® nie je odporúčané ľudom so závažnou stratou vlasov.


Vypúšťa iGrow® akékoľvek teplo alebo žiarenie?


Používa sa iba nízkoenergetický laser a LED svetlo. Klinické štúdie preukázali, že nízkoúrovňová laserová terapia (LLLT) je bezpečná. LLLT sa používa po desaťročia v klinikách pre obnovu vlasov. Môžete si byť istí, že neinvazívna laserová technológia iGrow, je úplne bezpečná.


Cenník

cena helmy IGROW780,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.