ODDELENIA A ZÁKROKY

 • Skinboosters By Sharon Stone

  Ste nádherná a vaša koža by mala byť odrazom vašej prirodzenej vnútornej krásy. Preto si zaslúži hydratáciu a výživu, aby sa mohla ukázať vo svojej najlepšej forme: svieža, prirodzená a žiarivá.

  Restylane® Skinbooste... viac

 • Brazílsky zadoček

  viac

 • Zväčšenie prsníkov implantátmi

  Medzi korunu krásy na ženskom tele patria jednoznačne od nepamäti prsia. Veľkosť, tvar a celkový vzhľad prsníkov je pre sebavedomie ženy dôležitým aspektom. viac

 • ENVY THERAPY® Medicínske mezoterapie

  ENVY THERAPY® MEZO ako unikátny koncept personalizovanej mezoterapie je súčasťou jedinečného 3- úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY ®.

  ENVY THERAPY® MEZO na základe pres... viac

 • Zväčšenie prsníkov vlastným tukom

  Krásne prsia sú krásne prsia. Zväčšovanie pŕs patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie plastické operácie. Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi sa stalo pomerne bežným zákrokom. viac

   

Podľa časti tela


Podľa oddelení

Plastická chirurgia

Estetická dermatológia

Oddelenie liposukcie a tukového transferu

Laserová medicína

Interné oddelenie

Oddelenie optimálnej výživy a regulácie hmotnosti

Lekárska kozmetika

Oddelenie Trichológie

Korektívna gynekológia

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.