MUDr. Vološčuková je špecialistka v odboroch dermatológie a estetickej dermatológie. Pôsobí na klinike ENVY v Prahe.

 

Počas štúdia absolvovala stáž z estetickej a reparatívnej plastickej chirurgie v Hôpital Erasme Bruxelles pod vedením profesora De Fontaine a stáž z plastickej chirurgie na klinike plastickej chirurgie v Nemocnici na Bulovce pod vedením doc. Měšťáka. Počas stáže na Dr. Soetomo hospital v Indonézii sa venovala vzácnym kožným ochoreniam a znalosti z dermatológie rozširovala aj v Hôpital St. Pierre v Bruseli pod vedením emeritnej predsedníčky Európskej akadémie Dermatovenerológie, profesorky Josette André. 

Štúdium na 1. Lekárskej Fakulte Univerzity Karlovej v Prahe ukončila v roku 2018. V tom istom roku začala svoje pôsobenie na pražských klinikách estetickej dermatológie. 

MUDr. Vološčuková je členkou Českej lekárskej komory, Českej Dermatovenerologickej Spoločnosti a Spoločnosti Laserovej a Estetickej Medicíny. 

Pravidelne sa zúčastňuje Česko-Slovenských i európskych školení a kongresov. Špecializuje sa predovšetkým aplikáciu botulotoxínu, aplikáciu dermálnych vyplní, laserové ošetrenie, SMAS – lifting a niťový lifting.

Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy