FOTONA Smile Lift - omlazující lifting líc a úst

Laserové vyplnenie nosovoústnych rýh a pier

Ošetrením FOTONA Smile Lift dosiahneme vyplnenie nosovoústnych vrások a pier vlastným novovytvoreným kolagénom, zlepšenie pevnosti, vypnutie a pružnosti pleti.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie sa začína laserovým ošetrením intraorálne. Intraorálnym prístupom sme tak schopní intenzívne pôsobiť aj na tie najhlbšie tkanivové štruktúry. Vzniknutým teplom vyvoláme okamžité zmrštenie existujúcich starých kolagénových vlákien s ich následnou remodeláciou a zároveň naštartujeme biochemické pochody, ktorých výsledkom je prebudenie mladých fibroblastov k produkcii nového kolagénu.

V ďalšom kroku nasleduje ošetrenie neablatívnou frakčnou stimuláciou červene a kontúru pier. Na záver ošetrujeme celú oblasť nad hornou a dolnou perou.

Posledným krokom je hlboké prehrievanie celej oblasti líc, brady a tvárových kontúr laserom zvonku, zakončené laserovým peelingom k vyhladeniu povrchu pokožky.

 

 

Before & After

Další před a po
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy