Obřízka

Cirkumcízia

Obriezka (cirkumcízia) má dlhú tradíciu u niektorých národov a  je jednou z najčastejšie vykonávaných operácií vo svete. Obriezku možno vykonať napríklad z náboženských a estetických dôvodov, no najčastejšie sa vykonáva z dôvodu zúženej predkožky – fimózy. 

Muž po obriezke poskytuje sexuálnej partnerke vyšší hygienický štandard, nakoľko nemá na penise kožné záhyby, v ktorých by sa udržiavali choroboplodné baktérie, vírusy alebo plesne. Obriezka nemá vplyv na potenciu, neznižuje schopnosť erekcie ani sexuálnu dráždivosť. 

Dlhodobé skúsenosti a medicínsky výskum priniesli dôkazy o nižšom výskyte rakoviny krčka maternice u žien obrezaných mužov a nižšom výskyte rakoviny penisu u mužov po obriezke.

Obriezka sa u nás vykonáva buď ako ambulantný zákrok v miestnej anestézii, alebo v celkovej anestézii v rámci jednodňovej hospitalizácie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy