Odstránenie permanentného makeupu

Odstránenie tetovania laserom Q-SWITCHED

Laser farbu tetovania rozpúšťa bez povrchového poškodenia kože. Tetovanie postupne bledne a farba ošetrovanej kože bude kompaktná bez akýchkoľvek farebných odtieňov, škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania.

Priebeh zákroku

Tetovanie sa odstraňuje postupne. Podľa intenzity pigmentu je potrebných 1-10 procedúr. Tetovanie postupne bledne bez povrchového poškodenia. Laser Q-switched „rozbíja“ iba farbu preniknutím lúču priamo do nej, čím sa farba pomaly rozpúšťa a bledne. Ošetrenia sú v 6-týždňových intervaloch až do úplného zmiznutia tetovania. Po ošetrení môžete na mieste zákroku pozorovať začervenanie a slabý opuch. V niektorých prípadoch sa možu objaviť aj menšie pľuzgieriky. Bolestivosť, ktorá je podobná ako pri tetovaní, sa zmierňuje anestetickým krémom. 

Pred zákrokom

Na úvodnej konzultácii vám na základe vyšetrenia farby a intenzity tetovania odporučime počet ošetrení. Odstraňovanie tetovania je dlhodobý proces, trvá približne 6-9 mesiacov.  

Po zákroku

Aplikujeme regeneračný krém a odporúčame aj jeho aplikáciu doma aspoň 3 dni, 2x za deň.

Kontraindikácie

- Slnečné žiarenie.

- Gravidita.

- Dojčenie.

- Onkologické ochorenie.

Tento zákrok vykonává

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy