Envy Proměny

Ivana - Ultrazvuková liposukcia, o krok bližšie k vytúženým krivkám.

ENVY klinika bola prvá na Slovensku, ktorá predstavila jedinečnú novinku, invazívnu ultrazvukovú liposukciu VASER Lipo®. Táto revolučná technológia, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveň dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly. Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarované telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom ultrazvukovej liposukcie je pevné, štíhle a krásne tvarované telo.

   Pani Ivana kedysi aktívne cvičila, ale vzhľadom na vek a zdravotné problémy, sa postupne zaoblila čo jej na určitých miestach veľmi prekážalo. Kvôli tomu prestala nosiť svoje najobľúbenejšie oblečenie, sukne. Preto sa rozhodla zasiahnuť.

  ,,Pomáha ženám i mužom odstrániť nadbytočného tuk v problematických oblastiach, ktorého sa nemôžu zbaviť diétami či cvičením. Je dôležité si uvedomiť, že žiadny druh liposukcie nie je riešením obezity. Ak bojujete s tukom usadeným iba v určitých oblastiach, je jedným z najideálnejších spôsobov, ako sa ho zbaviť. Odsať dokážeme viacero oblastí naraz. Zákrok sa vykonáva nielen v lokálnej, ale i celkovej anestézii, “ hovorí MUDr. Mahdi Nasab o svojich skúsenostiach s ultrazvukovou liposukciou Vaser Lipo.

Po dvoch dňoch v práci

   Pani Ivana ocenila najmä výhodu liposukcie VASER Lipo®, ktorou je výrazne kratšia doba rekonvalescencie, pretože pri zákroku nie sú vďaka ultrazvuku zasiahnuté okolité tkanivá. Netvoria sa opuchy ani modriny a hojenie nie je bolestivé. Návrat do bežných aktivít je možný takmer okamžite - už po dvoch dňoch sa môžete vrátiť do zamestnania. Výsledky sú vo väčšine prípadov viditeľné okamžite. Konečný výsledok je možné hodnotiť za tri mesiace.

Ivana: O číslo menšie sukne

   Tukové bunky nemajú schopnosť sa množiť, iba zväčšujú alebo zmenšujú svoj objem. Liposukciou dôjde v problematickej oblasti k redukcii počtu tukových buniek, ktoré sa už znova nevytvoria.

   Skúsenosti pani Ivany sú jednoznačné. ,,Po zákroku nosím spokojne sukne, ktoré sú o číslo menšie. Už som ani nedúfala, že sa v nich budem opäť cítiť tak komfortne, “ hovorí pani Ivana.

 

Klientka mesiac po zákroku Vaser Lipo kolien, vonkajších a vnútorných stehien, finálny výsledok bude zakončený po troch mesiacoch.

Čtěte více

Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy