Envy Proměny

Zväčšenie prsníkov implantátmi B-Lite

Po krásnych prsiach túži každá žena. Šťastnejšie dámy sú nimi obdarené a „nespokojnejšie“ navštevujú ordinácie plastických chirurgov. Jednou z najklasickejších, ale stále najžiadanejších plastických operácií je práve augmentácia, teda zväčšenie prsníkov implantátmi. Uvedomujeme si jej finančnú náročnosť a preto sme vyhlásili súťaž o ENVY premenu – zväčšenie prsníkov implantátmi.

Šťastnou výherkyňou sa stala pani Jana, ktorej sa zmenil sen na skutočnosť: „Mám 34 rokov a som vydatá. S manželom máme tri deti, ktoré som dojčila a tak vznikol môj estetický problém. Nechcem nové prsia, rada by som mala naspäť moje pôvodne – veľkosťou a predovšetkým tvarom.“ napísala do svojej prihlášky.

Po úvodnej konzultácii na klinike ENVY s plastickým chirurgom MUDr. Jurajom Gajdošom, MBA, ktorý sa špecializuje na esteticko-rekonštrukčné operácie prsníkov a mikro-chirugiu bola pani Jana vhodnou kandidátkou na zákrok.

 

MUDr. Gajdoš je známy svojou precíznou prácou a individuálnym prístupom k pacientkam:  „Rekonštrukcia prsníkov je mojim najobľúbenejším odvetvím v plastickej chirurgii. Individuálny prístup považujem za nevyhnutný. Je potrebné si uvedomiť, že v estetických indikáciách pracujeme so zdravým pacientom, ktorý má pomerne jasnú predstavu o svojom novom vzhľade. Individualizáciou sa dokážeme čo najviac priblížiť týmto predstavám, čo sa stalo aj v prípade pani Jany a spoločne sme vybrali implantáty B-lite.“

 

MUDr. Gajdoš má s implantátmi B-lite dlhoročné skúsenosti a pre pani Janku vybrali veľkosť 320 ml, ktorá spĺňala jej predstavu a proporčne vyhovovala jej postave. Implantáty B-lite sú o 30% ľahšie ako všetky ostatné na trhu, čo zabezpečuje dlhodobo nižší pokles prsníkov. Silikónový gél v implantátoch B-Lite má nižšiu hustotu vďaka borosilikátovým mikrosféram, ktoré sa vyrábajú v USA.

Implantáty B-Lite sú nielen ľahšie, ale aj transparentnejšie pri mamografických vyšetreniach a majú najnižšiu prenikavosť silikónového gélu, čím výrazne zvyšujú bezpečnosť klientok. Implantáty B-lite sľubujú predvídateľný a prirodzene dlhodobý výsledok a sú najvhodnejšie pre športovo aktívne ženy. Kvalitný záručný program Implants of Excellence zahŕňa doživotnú záruku na ruptúru a 10 rokov záruku na kapsulárnu kontraktúru. Nemecký výrobca POLYTECH má tridsaťročné skúsenosti s prsnými implantátmi.

Pani Jana je s výsledkom a starostlivosťou na klinike ENVY nadmieru spokojná: „Moja veľká vďaka patrí tímu MUDr. Gajdoša. Som nadšená a cítim sa výborne. Vďaka tímu ENVY sa mi vrátili moje krásne prsia, ktoré som mala pred deťmi. Na klinike som sa cítila ako doma, operácia bola bez komplikácií a pooperačná starostlivosť na jednotku.“

Spokojný je aj MUDr. Gajdoš: „Spokojnosť klientky a jej úsmev na tvári je pre mňa generátorom energie. Pani Jana bola pripravenou pacientkou, čo je najdôležitejšie. Na všetko sa pýtala, prešli sme si možnosti, predoperačnú prípravu, operáciu a pooperačnú rekonvalescenciu. S jej odhodlaním bola naša spolupráca a aj výsledky výborné.“

 

Související procedury

Čtěte více

Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy