HOT OFFERS

Cenník procedúr a zákrokov

Ceny zákrokov a procedúr nájdete najľahšie pri konkrétnych procedúrach v podsekcii cenník. K dispozícií sú aj kompletné cenníky na stiahnutie:

  ENVY KLINIKA PRICELIST  ENVY PRIVEÉ PRICELIST

Aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz?

Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov!

Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Vážime si Vašu vernosť

Neustále sa snažíme pre Vás zlepšovať naše služby a práve preto sme pre našich klientov vytvorili vernostný systém ENVY Exclusive Club, s ktorým naši klienti získavajú exkluzívnu zľavu až do výšky 10% na všetky zákroky na všetkých pobočkách kliniky ENVY(vernostné zľavy nie je možné kombinovať s inými zľavami).

Členovia EEC navyše získavajú výhodu prednostného informovania o pripravovaných akciách na služby ešte pred ich zverejnením, čo im dáva možnosť zvoliť si výhodnejší termín medzi prvými.
Klientom EEC zasielame aj exkluzívne pozvánky na podujatia organizované Klinikou ENVY alebo jej partnermi a pravidelne od nás dostávajú náš magazín ENVY úplne zdarma.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.