Face CONTOURING with hyaluronic acid- TEOSYAL PEN

Multiaplikácia výplňových materiálov na zvýraznenie a korekciu kontúr tváre

TEOSYAL®PEN je inovatívny prístroj, ktorý slúži na precíznu a bezbolestnú aplikáciu kyseliny hyalurónovej a tzv. contouring tváre, metódu, ktorej podĺahli viaceré svetové celebrity. Jeho uvedenie na trh vzbudilo záujem popredných estetických lekárov na celom svete.

V čom spočíva jedinečnosť TEOSYAL®PEN?

Vďaka elektronicky riadenej aplikácii, je injektovanie veľmi šetrné, maximálne bezpečné a absolútne precízne. Lekár iba nastaví rýchlosť injektovania a môže sa 100% sústrediť na precízne ošetrenie. Veľmi praktické injekčné pero, ktoré váži iba 40g zabezpečí hladkú a rovnomernú aplikáciu. Práca Vášho lekára sa tak stáva umením a pre Vám sa stáva ešte pohodlnejšou.

TEOSYAL®PEN je možné využiť na vyhladenie všetkých druhov vrások, ale najviac ho oceníte na citlivých miestach ako sú pery či jemné povrchové vrásky. Počas klasického injektovania striekačkou býva totiž aplikácia pri týchto ošetreniach mierne bolestivá a aj tie najmenšie nerovnosti je vidieť či cítiť. TEOSYAL®PEN umožňuje Vášmu lekárovi rovnomerne aplikovať aj tie najmenšie množstvá kyseliny hyalurónovej, ktoré dokáže precízne umiestniť pre dosiahnutie dokonalého a prirodzeného výsledku. Multiaplikáciou výplňových materiálov romnomerne na zvýraznenie lícnych kostí, vyplnenie kruhov pod očami, vyplnenie prepadov v oblasti nosoútnej ryhy a volumizáciou pier dosiahneme tzv. CONTOURING - zvýraznenie kontúr tváre a potlačenie nedostatkov. Azda najznámejšie "tváre" tejto metódy sú slávne Kim Kardashian a jej sestra Kylie Jenner, ktorých výrazné lícne kosti a nadobudnuté súmerné proporcie už dlho vyvolávali špekulácie o tom, aký zázračný zákrok im k tejto premene dopomohol. Odpoveďou je práve CONTOURING, ktorou lekár precízne a detailne formuje proporcie tváre k dokonalosti.

,, Ide o krásnu a prepracovanú metódu, pri ktorej sa pomocou kyseliny hyalurónovej zvýraznia línie lícnych kostí, sánky a brady, zamaskujú sa kruhy pod očami. Táto metóda je jedinečná no absolútne prirodzená, nezmení vzhľad tváre ako takej. " MUDr. Zuzana Kožuchová

Bezbolestná mezoterapia!

Ak ste už vyskúšali obľúbenú metódu na dosiahnutie hydratovanej, pevnej a žiarivej pleti, určite si pamätáte na množstvo vpichov pomocou ktorých boli účinné látky aplikované do Vášho podkožia. Vďaka TEOSYAL®PEN je aj toto účinné ošetrenie prechádzka ružovou záhradou. Jednoducho si sadnete do aplikačného kresla, zavriete oči a ani sa nenazdáte a bude po ošetrení. Účinné látky budú aplikované veľmi jemne a šetrne, no zároveň rovnomerne a takmer bezbolestne!

TEOSYAL®PEN je k Vašej pokožke tak šetrné a jemné, že sa môžete z aplikačného kresla vybrať rovno do práce, či za kamarátkami do mesta.

Dôkazom vysokej kvality a jedinečnosti TEOSYAL®PEN je aj odborná klinická štúdia, ktorej výsledky sú naozaj presvedčivé: 9 z 10 žien, ktoré vyskúšali injektovanie pomocou klasickej injekčnej striekačky aj injekčného pera TEOSYAL®PEN by sa pri ďalšej aplikácii rozhodli pre omladenie s TEOSYAL®PEN a 91,7% by odporučilo túto metódu aj svojim kamarátkam.

Okrem spokojných klientiek je z TEOSYAL®PEN nadšená aj odborná verejnosť: TEOSYAL®PEN získalo prestížne ocenenie udeľované na parížskom kongrese AMEC: Anti-Aging & Beauty Trophy za najlepší estetický prístroj.

 

Výhody pre klientov:

  • výrazne nižšia bolesť
  • precízne injektovanie pre lepší výsledok
  • redukované vedľajšie účinky

Vhodne na aplikáciu:

  • kruhy pod očami
  • korekcia pier
  • výplň vrások
  • mezoterapia
  • omladenie 

 

 

Efekt zákroku

Pri tomto zákroku dochádza k zvýrazneniu línie lícnych kostí, sánky a brady, zamaskujú sa kruhy pod očami, či vykoriguje nerovnosť nosa. Táto metóda je jedinečná, no absolútne prirodzená, nezmení vzhľad tváre ako takej.

Je možná aj korekcia nosa

Niekedy býva koža pokrývajúca nos veľmi tenká a má minimum podkožného tuku. Tento stav sa vekom ešte zvýrazňuje. Stráca sa tukové tkanivo aj nad kostennou časťou nosa a nerovnosti, ktoré boli „ukryté pod tukom“ sa zvýrazňujú, kostenné časti vystupujú do popredia. Pomocou kyseliny hyalurónovej dokážeme upraviť tvar nosa bez použitia skalpelu. Efekt zákroku je viditeľný okamžite a výsledkom je vyrovnanie nošteka, pozdvihnutie špičky nosa. Upraviť možno aj chrbát nosa (orlí nos alebo priehlbinku na nose). Kyselina hyalurónová sa starostlivo aplikuje do vybraných častí nosa a vytvára sa želaný efekt. V daných oblastiach je vstrebávanie kyseliny pomalšie a  preto výsledný efekt má tendenciu pretrvávať i niekoľko rokov. Tento zákrok môže, ale nemusí byť súčasťou contouringu.

Pre koho je zákrok určený

Zákrok je určený pre všetky vekové kategórie.

Pokyny pred zákrokom

Ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom vône, krémy popr. prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť. Pred contouringom je možné naniesť na tvár lokálne anestetikum EMLA, ale kombináciou rôznych parfemovaných krémov a tohto lokálneho anestetika môže dôjsť k alergickej reakcii, či podráždeniu pokožky.

Kontraindikácie

Gravidita, laktácia, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Miesto aplikácie

Kyselina hyalurónová sa aplikuje do oblasti lícnych kosti, brady, nosa, vypĺňajú sa kruhy pod očami a koriguje sa tvar tváre.

Priebeh zákroku

Pred samotným ošetrením si lekár dôkladne zakreslí oblasti tváre, ktoré treba vyplniť alebo vymodelovať a ešte raz celý postup prekonzultuje s klientom. Následne sa pripravia vhodné druhy kyselín na tú-ktorú oblasť. Do ošetrovanej oblasti sa aplikuje primerané množstvo materiálu s obsahom kyseliny hyalurónovej. Aplikácia sa vykonáva elektronicky riadeným perom, dutou ihlou tzv. kanylou, alebo klasickou ihlou. Výber materiálu a zvolenie vhodnej aplikačnej pomôcky je na samotnom estetickom dermatológovi, ktorý berie do úvahy nielen miesto aplikácie, ale aj želaný efekt, ako napr. či potrebuje len pozdvihnúť oblasť líc, alebo aj vyplniť ich objem. Zákrok je nebolestivý, popr. mierne bolestivý vďaka špeciálnemu spôsobu aplikácie, ale taktiež pracujeme takmer výhradne s materiálmi, ktoré už obsahujú anestetikum, čím dochádza k znecitliveniu ošetrovanej oblasti počas samotného zákroku.

Dĺžka zákroku

Dĺžka zákroku sa odvíja aj od potreby lokálneho anestetika. Toto ošetrenie nie je bolestivé, avšak pri citlivejších klientoch odporúčame aplikovať lokálne anestetikum EMLA. V tomto prípade je dĺžka ošetrenia cca 45 minút (samotné anestetikum pôsobí 30 minút) Ak nie je potrebné, dĺžka zákroku je približne 15-20 minút. Samozrejme sa čas odvíja aj od množstva aplikovaného materiálu a miesta aplikácie.

Pokyny po zákroku

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu následnú starostlivosť. Po aplikovanom lokálnom anestetiku dôjde k znecitliveniu ošetrovanej oblasti, ktoré odozneje cca po dvoch hodinách od ukončenia samotného zákroku. Veľmi dôležité je v priebehu niekoľkých dní až týždňov dodržiavať pitný režim, nakoľko je kyselina hyalurónová hydrofilná, teda má schopnosť viazať vodu. Čím viac budete dbať na pravidelný pitný režim, tým bude efekt zákroku výraznejší a dlhodobejší. Odporúča sa dva týždne vyhýbať saunám, soláriám, kryokomorám a ošetrovanú oblasť nemasírovať a taktiež vynechať rôzne prístrojové a kozmetické ošetrenia tváre, masáž tváre.

Rekonvalescencia

Zákrok si nevyžaduje rekonvalescenciu, je možné sa okamžite začleniť do bežného pracovného života.

Možné komplikácie

Zákrok nesprevádzajú žiadne výrazne komplikácie. Ojedinele môže dôjsť k jemnému opuchu, ktorý však do druhého dňa odozneje. Pri aplikovaní injektovateľných materiálov používame špeciálne svetlo, ktoré nám osvetlí ošetrovanú oblasť, aby sme zabránili napichnutiu žiliek a následnému vzniku modrín. Napriek tomu môže občas dojsť k vytvoreniu malej modrinky, ktorú je však možné bezproblémovo zakryť vhodným make-upom.

Contouring v oblasti líčok

Contouring v oblasti líčok

ENVY premeny - Korekcia brady

ENVY premeny - Korekcia nosa

Korekcia brady

Korekcia nosa

VIAC FOTO

Before & After

VIAC FOTO

Special offer

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.