ENVY Therapy® Mezo Vitaboost C 0,6 mm

Profesionálne ošetrenie na revitalizáciu pleti.

Mierne invazívna, omladzujúca metóda, ktorá priaznivo pôsobí aj na problematickú pleť, ktorá striedavo bojuje s dehydratáciou a s nadmernou produkciou kožného mazu. Prispieva k rýchlejšiemu hojeniu rán a jazvičiek po akné.

V jednom kroku dochádza k jemnému narušeniu kože pomocou sterilne baleného nástroja Envy Therapy Mezo Stamp a zároveň k uvoľneniu intenzívnej Envy Therapy Vitaboost C Ampoule priamo do pleti. Takto sa do pokožky okamžite dostanú aktívne látky, ktoré ju vyživia, vyhladia, hydratujú a mikroranky naštartujú proces produkcie kolagénu a samoobnovy kože. 

 

Určené pre typ pleti

Pre všetky vekové kategórie a typy pokožky s výnimkou akútneho akné, zapálenej a poranenej pleti. Neodporúča sa na čerstvo opálenú pokožku (do 10 dní od slnenia), tehotným ženám, ľudom trpiacim alergiou na kov a s problémami so zrážanlivosťou krvi. Pri kožných ochoreniach (ekzémy, lupienka, rosacea, herpetická infekcia) sa poraďte s lekárom. 

 

Priebeh zákroku

Kozmetická mezoterapia Vitaboost C Ampoule mm obsahuje 3 kroky:

  1. Dôkladné odlíčenie pleti a jej dezinfekcia

Pri kozmetickej mezoterapii nie je potrebné použitie anestetického krému.

  1. Aplikácia účinných látok do pokožky 

Aplikovanie Vitaboost C Ampoule  pomocou kozmetického nástroja ENVY Therapy® Mezo Stamp 0,6 mm.

  1. Upokojujúca hydrogélová maska

Aplikácia Hydrogel Face Mask na okamžité upokojenie,  hydratáciu a zvýšenie elasticity pleti.

Pokyny po zákroku

Pri kozmetickej mezoterapii nehrozia komplikácie ako sú modrinky, mikroranky a škrabance. Je úplne bezpečná, pretože preniká do vrstvy kože, v ktorej sa nenachádzajú žiadne cievne vlákna. Jemným prepichovaním povrchu kože aktívne látky prenikajú hlbšie, pokožka reaguje začervenaním, ktoré je žiaducim efektom.

Jemné narušenia pokožky naštartujú jej samoobnovu.

Dĺžka zákroku

Pri kozmetickej mezoterapii ošetrenie trvá do 40 minút.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

The procedures are also available in installments

Would you be interested in the procedure but can not afford to pay for it all at once? Envy Clinic in cooperation with HOME Credit offers you a loan for our services from 100 euros up to 3000 euros with a repayment period of up to 20 months! You will complete all the requirements for the credit in a few minutes directly at our reception.

FAQs

Your question

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN
Please choose
the city of your branch