FOTONA Smooth Eye

Neinvazívna korekcia očného okolia - FOTONA Smooth Eye

Neinvazívne ošetrenie očného okolia, ktoré napomáha k zvýšenej tvorbe kolagénu, vyhladeniu vrások, spevneniu kože a jej elasticity.

Priebeh ošetrenia

Na ošetrovanú oblasť najskôr nanesieme anestetický krém. Po znecitlivení kože sa postupne ošetruje plocha po ploche.

Ošetrenie trvá cca 20-30 minút, pričom dĺžka zákroku závisí od veľkosti ošetrovanej plohy.

 

Kontraindikácie

‒ aktívne zápalové ochorenie v mieste ošetrenia, aktívny herpes, tehotenstvo, opálená pokožka, onkologické ochorenie, antikoagulačná liečba, diabetes mellitus, podozrenie na malígny kožný nádor, autoimunitné poruchy, ochorenia srdca, pľúc a porucha zrážanlivosti krvi, hypertenzia, epilepsia, horúčkové stavy, liečba retinoidmi /Roaccutanom/ za posledných 6 mesiacov, sklon k patologickému hojeniu

 

Rekonvalescencia

V priebehu ošetrenia a následne niekoľko hodín po ošetrení môžete pociťovať pálenie kože, dochádza k začervenaniu, ojedinele opuchu. Taktiež môžete cítiť pocity ťahu kože, štípania, prípadne sa môžu vyskytnúť šupinky a pľuzgieriky.

Odporúčame ošetrovať pomocou upokojujúcich/regeneračných krémov, napr.: La Roche Posay Cicaplast B5 balzam alebo La Roche Posay Cicaplast B5 gél. Nepoužívať pleťové vody s obsahom alkoholu.

Odporúčame vyhnúť sa slnečnému žiareniu, soláriu, saune a termálnym bazénom.

Nutné je používať ochranné krémy s UV faktorom.

 

Efekt ošetrenia

Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov odporúčame laserové ošetrenie opakovať približne 3 - 4 krát v intervale 2 - 3 týždňových intervaloch.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Horné viečka - 1 ošetrenie130 eur/1 ošetrenie
Dolné viečka - 1 ošetrenie150 eur/1 ošetrenie
Horné a dolné viečka spolu - 1 ošerenie230 eur/1 ošetrenie
Horné viečka - balík 3 ošetrení330 eur/3 ošetrenia
Dolné viečka - balík 3 ošetrení383 eur/3 ošetrenia
Horné a dolné viečka spolu - balík 3 ošetrení587 eur/3 ošetrenia

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.