Jowl liposuction

Najideálnejšia metóda je odstránenie tuku pomocou VaserLipo

Nakoľko je to celkovo malá oblasť na tele, najideálnejšia metóda v tomto prípade je odstránenie tuku metódou VaserLipo. Pri zákroku sa dvomi vpichmi napustí oblasť znecitlivujúcim roztokom. Tenkou kanylou je možné vytvarovať podbradok a odsať nadmerné množstvo tuku. Nemusíte sa báť toho, že to obmedzí vaše dýchanie. Svaly krku i samotnej priedušnice sú odolné voči takémuto tlaku. Ranky sa nešijú, zalepia sa sterilnými náplasťami. Po zákroku je dôležité nosiť kvôli uvoľnenej koži na brade tvárovú bandáž 1 – 3 týždne. Zároveň môžu byť viditeľné modrinky, nakoľko koža tváre má veľké cievne zásobenie. Pri dodržaní pooperačnej starostlivosti výsledky sú vynikajúce. Všetky lieky, ktoré pravidelne užívate, vezmite so sebou na zákrok. Prádlo, prezúvky dostanete na klinike.

Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku.

Výhody:

- najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda
 liposukcie modernej chirurgie

- spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti

- poskytuje možnosť odsatia viacerých oblastí naraz

- vďaka špeciálnej technológii je možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela

- vykonáva sa v lokálnej anestézii

- inovatívna a šetrná metóda výrazne skracuje dobu rekonvalescencie

- pacient vidí okamžitý výsledok
 hneď po zákroku

Cena za odsatie jednej oblasti - od 980,- € (v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo).

Cena sa stanovuje presne až na konzultácii kvôli viacerým faktorom: náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti, náročnosť operovania v danej oblasti.

Všeobecne sa dá vychádzať z informácie, že cena za jednu oblasť - napr. obidve vnútorné stehná je 980, - €

V prípade viacerých oblastí naraz je cena za druhú oblasť 780, - € a za tretiu oblasť 590, - € 

Špeciálne upravované ceny sú v prípade drobných korekcií, ako sú kolená či paže na štíhlych ženách, ktoré potrebujú len vytvarovať postavu. 
No v takom prípade je nutná konzultácia s plastickým chirurgom.


Konkrétne detaily zákroku by sme Vám odporučili dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám v rámci konzultácie navrhne najoptimálneší priebeh zákroku. Upresní Vám postup v daných lokalitách a zároveň Vám vyráta presnú sumu zákroku na základe množstva lokalít a náročnosti zákroku. Ak sa pri konzultácii dohodnete na množstve lokalít - oblastí, môžete si dohodnúť termín a so setričkou vybrať a objednať vhodné pooperačné prádlo. V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU na webovej stránke.

Pred zákrokom

Lekár klientovi počas konzultácie navrhne najoptimálneší priebeh zákroku. Ak sa pri konzultácii dohodnete na množstve lokalít, môžete si zarezervovať termín a so setričkou vybrať a objednať vhodnú pooperačnú bielizeň. 

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Price of the procedurefrom 800,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.