Thigh liposuction is more popular with women. It’s a good way to help if your thighs touch each other, but also a good method to emphasise the slim line of your legs. Thigh liposuction is performed under local anaesthesia, so the patient remains mobile. Thin cannulas are used during the treatment and two points of entrance are enough. Rather than removing too much fat, precise work of the surgeon is important as they are the ones to make sure symmetry is kept. 24 hours after the operation it’s aa good idea to keep your legs under aa 25 point angle, as this helps you deal with pain and swelling.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Before & After

MORE PHOTOS
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Price of the procedurefrom 980, - €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.