Odstránenie permanentného makeupu

Odstránenie tetovania laserom Q-SWITCHED

Laser farbu tetovania rozpúšťa bez povrchového poškodenia kože. Tetovanie postupne bledne a farba ošetrovanej kože bude kompaktná bez akýchkoľvek farebných odtieňov, škvŕn a predovšetkým bez neželaného tetovania.

Priebeh zákroku

Tetovanie sa odstraňuje postupne. Podľa intenzity pigmentu je potrebných 1-10 procedúr. Tetovanie postupne bledne bez povrchového poškodenia. Laser Q-switched „rozbíja“ iba farbu preniknutím lúču priamo do nej, čím sa farba pomaly rozpúšťa a bledne. Ošetrenia sú v 6-týždňových intervaloch až do úplného zmiznutia tetovania. Po ošetrení môžete na mieste zákroku pozorovať začervenanie a slabý opuch. V niektorých prípadoch sa možu objaviť aj menšie pľuzgieriky. Bolestivosť, ktorá je podobná ako pri tetovaní, sa zmierňuje anestetickým krémom. 

Pred zákrokom

Na úvodnej konzultácii vám na základe vyšetrenia farby a intenzity tetovania odporučime počet ošetrení. Odstraňovanie tetovania je dlhodobý proces, trvá približne 6-9 mesiacov.  

Po zákroku

Aplikujeme regeneračný krém a odporúčame aj jeho aplikáciu doma aspoň 3 dni, 2x za deň.

Kontraindikácie

- Slnečné žiarenie.

- Gravidita.

- Dojčenie.

- Onkologické ochorenie.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

The procedures are also available in installments

Would you be interested in the procedure but can not afford to pay for it all at once? Envy Clinic in cooperation with HOME Credit offers you a loan for our services from 100 euros up to 3000 euros with a repayment period of up to 20 months! You will complete all the requirements for the credit in a few minutes directly at our reception.

FAQs

Your question

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN
Please choose
the city of your branch