OXY Therapy

Inhalácia 95% kyslíka

Regenerácia a posilnenie imunity a výkonnosti celého organizmu.

OXY Therapy alebo aj liečba kyslíkom je preventívna a komplexná metóda posilňovania imunity a výkonnosti organizmu. Táto regeneračná metóda je založená na inhalácii primeraných dávok 95% kyslíka. Podstatou je rovnomerné zásobovanie tkanív kyslíkom, čo umožňuje priaznivo zlepšiť energetický potenciál organizmu, zvýšiť psychickú aj fyzickú výkonnosť a urýchliť regeneráciu síl, napr. po prekonaní choroby. Ďalej zlepšuje látkovú výmenu, posilňuje imunitu, zbavuje telo toxínov, vyhladzuje vrásky a spomaľuje proces starnutia. Pomôže vám urýchliť a uľahčiť rekonvalescenciu, ale aj minimalizovať negatívne účinky liekov. Navyše pridaním špeciálnych esenciálnych olejov vieme terapiu cieliť na konkrétny problém (imunita, chudnutie...).

Pred touto procedúrou sa odmeria klientovi saturácia kyslíka v periférnej krvi. Následne sa pohodlne usadí/ ľahne a inhaluje cez tzv.nosovú kanylu 5x silnejší kyslík ako je v ovzduší. Stimuluje si tak správne dýchanie, koncentráciu, po procedúre je vitálny a osviežený. Procedúra trvá 20 minút.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

The procedures are also available in installments

Would you be interested in the procedure but can not afford to pay for it all at once? Envy Clinic in cooperation with HOME Credit offers you a loan for our services from 100 euros up to 3000 euros with a repayment period of up to 20 months! You will complete all the requirements for the credit in a few minutes directly at our reception.

FAQs

Your question

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN
Please choose
the city of your branch