Ultherapy

Pozdvihnutie ochabnutých kontúr tváre bez skalpela

Ultrazvuková terapia je revolučná metóda v omladzovaní - neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu. Skalpel a plastická chirurgia už nemusia byť jediným riešením ochabnutých kontúr tváre. Nie je potrebné už ani čakať, kým to bude naozaj viditeľné. Bojovať proti začínajúcim prejavom starnutia pleti a spevniť pokožku, je možné kedykoľvek. Jedinečné ošetrenie, ktoré získalo na popularite svojím neinvazívnym priebehom a benefitmi v podobe tvorby nového kolagénu, ktorý viditeľne spomaľuje proces starnutia.

Ultherapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky a podporného tkaniva do stavu niekoľkých rokov dozadu. Prirodzená mimika tváre ostáva zachovaná. Liftingový efekt môže pretrvávať až 5 rokov. Ultherapia predstavuje novú americkú technológiu, práve prichádzajúcu na európsky trh. Prístroj Ulthera efektívne bojuje so známkami starnutia a prejavmi zemskej gravitácie nechirurgickým ošetrením, ktorého základom je vysoko účinný ultrazvuk.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Ovisnuté obočie je často znakom „zrelej“ pokožky. Zároveň je to vítaná a účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí chirurgický liftingový zákrok odmietajú.

Ktoré oblasti sú vhodné na ošetrenie?

Vhodnými oblasťami sú celá tvár, t. j. oblasť líc, okolie ušníc, krku, okolie očí a čelo, ruky a nohy. Pri ošetrovaní tváre a krku sa dosiahne:
1. browlift (zdvihnutie obočia) a tým aj zdvihnutie poklesnutých viečok
2. lifting a spevnenie ochabnutých líc
3. spevnenie krku, podbradku a vyrysovanie okraja sánky

Priebeh zákroku - Ultherapie

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách - na pokožku sa priloží hladká ultrazvuková hlavica, pomocou ktorej sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz Vašej pokožky, ktorý pomôže presne naplánovať priebeh ošetrenia. Ultrazvukovou hlavicou následne lekár vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky 4 - 5 mm podporného tkaniva – dosahujú sa tu najlepšie liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Ultherapia sa môže vykonávať počas celého roka - v lete po ošetrení je možné opaľovať sa. Dĺžka ošetrenia celej tváre trvá 60 minút.

Kontraindikácie

žiadne

Koľko ošetrení je nutné absolvovať a aké výsledky môžem očakávať?

Už jediné ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 2 – 3 mesiacov. Viditeľné výsledky sú lifting a spevnenie ochabnutej pokožky. Finálny výsledok je viditeľný po 90 dňoch. Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá. Ďalšou výhodou Ultherapie je, že okrem viditeľných výsledkov vytvára Ulthera i na prvý pohľad neviditeľné, progresívne výsledky: tvorba nového kolagénu, ktorý spomaľuje celkový proces starnutia. Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu až 5 rokov.

Čo môžem očakávať po ošetrení?

Po ošetrení nie je nutná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená. Začervenanie však ustupuje v priebehu nasledujúcich pár hodín. Typické sú niekoľko dní po zákroku pocity pnutia kože, citlivosť na dotyk, možné modrinky, prípadne mierny opuch. Tieto prejavy však vymiznú počas 3 - 4 dní. Po zákroku klient necíti žiadnu bolesť.

Je zákrok bolestivý?

Je možné, že pocítite relatívne nepríjemný pocit počas tepelného pôsobenia ultrazvuku. Tento pocit je len dočasný a signalizuje, že došlo k ovplyvneniu správnych vrstiev kože a že sa začal proces tvorby nového kolagénu. Bolestivosť je možné zmierniť podaním tabletky proti bolesti.

Čím je Ultherapia iná od ostatných metód?

Ultherapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo. Má schopnosť ošetriť precízne nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy a zabezpečuje tým bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Je Ulthera lepšia ako neinvazívne prístroje pracujúce na báze rádiofrekvenčnej energie?

Sú rôzne typy rádiofrekvenčných prístrojov (monopolárne, bipolárne, multipolárne). Niektoré pracujú len povrchovo, iné hlbšie, ale aj tie najlepšie-Thermage, dostanú tepelnú energiu maximálne do spodnej vrstvy kože. Ulthera ide asi o 50% hlbšie ako Thermage a pracuje na úrovni SMAS-u, čo nedokáže žiadny iný prístroj na trhu.

Ulthera - FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra

• jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra - 9 z 10 pacientov dosiahli signifikantný lifting; potvrdený vysoký stupeň bezpečnosti tohto ošetrenia
• maximálna bezpečnosť - klinické štúdie a desiatky tisíc ošetrení
• najvyhľadávanejšie neinvazívne ošetrenie s najvyšším ratingom spokojnosti klientov i lekárov
• najpublikovanejšia procedúra v médiách v uplynulom období

Efekt ošetrenia

Ultrazvuková terapia pôsobí pod úrovňou kože a zameriava sa na hlboké podporné tkanivo. Precízne ošetruje povrch pokožky a jej hlbšie vrstvy. 

Už jedno ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja počas nasledujúcich 2 až 3 mesiacov. Viditeľné výsledky, ktorými sú lifting a spevnenie pokožky spozorujete po 90 dňoch. Pokožka je však už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá.

Miesto aplikácie

Terapia je vhodná na celú tvár. 

Pri ošetrovaní tváre a krku nastane efekt:
1. zdvihnutia obočia (browlift) a zdvihnutia poklesnutých viečok
2. liftingu a spevnenia ochabnutých líc
3. spevnenia krku, podbradku a krásne sa vyrysuje okraj sánky

Pokyny pred ošetrením

Ošetrovanú oblasť niekoľko hodín pred ošetrením neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom ani po ňom vône, krémy či prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Ultrazvuková terapia sa môže vykonávať počas celého roka.

Priebeh ošetrenia

Pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz pokožky, ktorý umožní presne naplánovať priebeh ošetrenia.

Ultrazvukovou hlavicou lekár následne vysiela cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky 4 - 5 mm, teda do podporného tkaniva.

Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Počas ošetrenia môžete pocítiť dočasný nepríjemný pocit, ktorý spôsobuje tepelné pôsobenie ultrazvuku. Bolestivosť je individuálna, závisí od citlivosti pokožky. 

 

Kontraindikácie

Gravidita, dojčenie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

Dĺžka ošetrenia

Ošetrenie celej tváre trvá 60 minút.

Pokyny po ošetrení

Ošetrovaná oblasť si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť.

Rekonvalescencia

Ošetrenie nevyžaduje rekonvalescenciu.

Možné komplikácie

Pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená. Začervenanie ustúpi v priebehu nasledujúcich hodín. Typické sú pocity pnutia kože, citlivosť na dotyk, modrinky, prípadne mierny opuch. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Complete facial treatment (whole face and upper neck)1800,- €
Lower facelifting (cheeks and neck)1400,- €
Upper facelifting (eyebrows and eye area)500,- €
Brow lift (above eyebrow area)350,- €
Cheek lift800,- €
Neck lift600,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.