Envy Premeny

Alena - Z unavenej a prísnej môže byť odpočinutá a svieža tvár.

Aj napriek tomu, že váš vek vás ešte nepredurčuje k unavenému vzhľadu, môže sa stať, že kvôli nepríjemne hlbokým a výrazným kruhom pod očami je opak pravdou. To bol dôvod, ktorý priviedol 29-ročnú slečny Alenku na Kliniku plastickej a estetickej chirurgie ENVY.

   Pokožka v oblasti očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami sa objavujú najprv v kútikoch očí a neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne a unavene. V takom prípade nám nepomôže ani dekoratívna kozmetika.

S kruhmi pod očami si poradí novinka

   Vhodný a zároveň neinvazívny spôsob riešenia tohto problému je aplikácia TEOSYAL Redensity II Eyes. Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov, ako sú únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, nezdravý životný štýl, ale veľmi často, ako u slečny Alenky, sú aj dedičné. Teosyal Redensity II Eyes je injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí.

  ,,Je to okamžité riešenie kruhov pod očami ako u žien, tak aj u mužov. Prirodzené, bezpečné a dlhotrvajúce až 12 mesiacov trvajúce výsledky, zaručia vašu výraznú zmenu k lepšiemu. Obsahuje lidokaín, anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie,'' povedala o ošetrení uznávaná odborníčka na estetické zákroky MUDr. Zuzana Kožuchová. Prípravok je tak účinný, pretože obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo-reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín. Tento gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.

  “Obrovskou výhodou tohto ošetrenia je , že môžete takmer okamžite normálne fungovať v spoločnosti bez toho, aby si na vás všimlo okolie okrem vášho výrazného rozjasnenia tváre akékoľvek iné invazívne zmeny. V mieste aplikácie sa môže objaviť začervenanie a drobné modrinky, ktoré zjemníte prikladaním chladiaceho vankúšika po injektovaní, “ dopĺňa MUDr. Kožuchová

Úzke pery budia prísny dojem

   Ako druhý zákrok zvolila pre Alenku zväčšenie hornej a dolnej pery pomocou kyseliny hyalurónovej, konkrétne 1 ml Princess voluma. Alenku trápil jej prísny výraz tváre, ktorý spôsobovala práve absencie objemu v spomínanej hornej a dolnej časti pier.

   V dnešnej dobe už mnohí poznáme výraz ,,kačacie'' pery. Toho sa u odborníkov nemusíte obávať vďaka materiálu, ktorý používajú. Na zväčšovanie pier na ENVY klinike sa aplikuje vstrebateľná kyselina hyalurónová.

   “Je to najlepšie riešenie, pretože iné druhy materiálov, ako je napríklad kolagén, majú množstvo nežiadúcich účinkov. Deformácia pier, vytváranie granulomov (uzlíkov), ktoré môžu pretrvávať roky. Často vyžadujú aj operačné riešenie, či spôsobujú vážne alergie. Aplikácia kyseliny je absolútne bezpečná, pretože kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza aj v našej koži. Bolesť je minimálna, pretože používame len materiály s obsahom lokálneho anestetika, ktoré okamžite po aplikácii znecitliví na niekoľko minút ošetrovanú časť pery. V prípade zvlášť citlivej klientky aplikujeme na peru krém s obsahom lokálneho anestetika, po ktorom je pera stŕpnutá a úplne necitlivá. Po zákroku je pera minimálne opuchnutá, takže klientka môže pokračovať v bežnej činnosti, dokonca si pokojne môže naniesť na pery aj rúž, “ vysvetlila Kožuchová.

Alena: Som veľmi spokojná

  “Cítim sa oveľa lepšie, než kekykoľvek predtým. Moje oči konečne nevyzerajú unavene. Vždy pri pohľade do zrkadla ma poteší, ako som sa zmenila. Odporúčam to každej žene, ktorú zlostia “krátery” pod očami a prísny výraz pier,” hovorí spokojná Alena.

 

Po korekcii pier
Pred korekciou pier

Read more

Please choose
the city of your branch