Envy Premeny

Beautifikácia tváre - MUDr. Zuzana Kožuchová

Celková beautifikácia je korekcia, ktorou harmonizujeme črty tváre, zvýrazňujeme kontúry, vyhladzujeme vrásky. Najčastejšie sa vykonáva v drobných úpravách na líčkach, sánke, prípadne realizujeme harmonizáciu profilu formou zvýraznenia brady a pier. Pani Antónia sa prihlásila do našej populárnej ENVY premeny s cieľom svoju tvár rozžiariť a hydratovať. Jej požiadavka bola jasná – chcem vyzerať prirodzene, bez viditeľných zmien. Po pôrode sa jej tiež zhoršila pleť a aj únava čerstvej mamičky si vybrala svoju daň.

ENVY premenu vykonala dermatologička, MUDr. Zuzana Kožuchová, ktorá pristupuje ku každému klientovi mimoriadne individuálne. „Vždy najskôr preferujem osobnú konzultáciu, na ktorej preberieme čo klientku trápi najviac a ja jej potom predostriem moje odporúčania. O tom, že menej je viac a starostlivosť nie je jednorazová záležitosť, nemusím ani hovoriť. V prípade pani Antónie som sa rozhodla pre zákroky, ktoré nemenia kontúry tváre, ale práve naopak celkový vzhľad tváre je prirodzený a cieľom je pôsobiť oddýchnuto, sviežo.“

Proces beautifikácie MUDr. Kožuchová rozdelila do dvoch častí a pani Antónia absolvovala aplikáciu kyseliny hyalurónovej do líčok na zvýraznenie kontúr a do pier na hydratáciu a jemné zväčšenie, aplikáciu botulotoxínu do vrásky hnevu glabely a nakoniec prístrojové ošetrenie Vital injektorom na rozžiarenie pleti.

„Mladistvá, svieža tvár je cieľom kvalitnej starostlivosti o pleť a všetkého, čo robíme, aby sme prirodzené starnutie pleti spomalili. Trik je v tom, že anti-aging procedúry na omladnutie naozaj treba zaradiť do života minimálne desať rokov pred tým, než nastane ich pravý čas. Pani Antónia sa o seba stará a je to vidieť, má 33 rokov a na všetky tieto procedúry naozaj nie je priskoro. S vekom sa všetkým bez rozdielu objavujú viditeľné vrásky, tvár stráca časť svojej mladistvej plnosti, pokožka je tenšia a suchšia, objavujú sa pigmentové škvrny, znižuje sa produkcia kolagénu, padajú kontúry. Preto ak chceme dobre vyzerať v štyridsiatke, starostlivosť začína už v tridsiatke,“ vysvetľuje MUDr. Kožuchová.

Postupne sme vykonali:

Aplikáciu kyseliny hyalurónovej do líčok na pozdvihnutie kontúr a doplnenie objemu a rovnako aplikáciu do pier. Dávky výplňového materiálu boli minimálne, aj tu sa výborne prejavila dlhodobá klientkina starostlivosť o svoj vzhľad.

Vrásku hnevu Glabelu sme ošetrili botulotoxínom, ktorý vyblokuje svaly.

Na celkové rozžiarenie pleti nasledovala prístrojová mezoterapia, ktorú môžeme aplikovať aj u mladých klientov. V podstate ani typ použitej látky. Všetko závisí od typu pleti. Od jej hydratácie, prítomnosti vrások (dynamických aj statických), od hrúbky pleti.... Mezoterapiu  považujeme aj za vynikajúci prostriedok prevencie starnutia pleti a vytvárania vrások, takže ideálny vek na to, aby sme s ňou začali, je okolo 30 rokov. Najdôležitejšie je zvýraznenie prirodzenej krásy a zakrytie drobných nedostatkov. Toto sme docielili k spokojnosti.

Na domáce ošetrovanie pleti dostala pani Antónia ešte sadu produktov ENVY Therapy®: hydratačný toner, sérum a krém, enzymatický peeling, antiaging eye cream a hydratačné sérum na pery.

„Musím povedať, že pani doktorke Kožuchovej absolútne dôverujem a som nadmieru spokojná. Nikto sa ma neopýtal či mám niečo spravené, ale doma i v práci dostávam samé komplimenty, že dobre vyzerám. Teší ma to a domácej starostlivosti o pleť venujem nemalú pozornosť. Vždy som používala dobrú a vhodnú kozmetiku, produkty ENVY Therapy® ma prekvapili svojou účinnosťou, najmä, odteraz môj najobľúbenejší, enzymatický peeling a ešte si neviem vynachváliť hydratačné sérum na pery,“ dodáva pani Antónia.

 

 

 

Read more

Please choose
the city of your branch