Envy Premeny

Renáta - Mať dokonalé krivky už nie je len snom

Mnoho ľudí roky snívalo o premiestnení tuku z nežiaducej oblasti tela, do, naopak, žiadúcej. Čo tak sa zbaviť “pneumatiky“ v oblasti bruška a tuk presunúť do pŕs alebo zadku? Tento sen je už dnes skutočnosťou!

  Plastická a estetická chirurgia napreduje míľovými krokmi a dokáže naozaj zázraky. "Jednou z našich klientiek je aj mladá slečna Renáta, ktorá napriek pravidelnému a intenzívnemu cvičeniu nedokázala zmenšiť svoje vonkajšie stehná a vyformovať zadok do požadovaného tvaru. Rozhodla sa preto požiadať nás o pomoc, keďže ako jedna z prvých kliník na Slovensku ponúkame transfer vlastného tuku," vysvetľuje primár plastickej chirurgie MUDr. Mahdi Nasab z Kliniky plastickej a estetickej medicíny ENVY, ktorý je jeden z prvých lekárov vykonávajúcich túto metódu a má s ňou fantastické výsledky.

Najprv ultrazvuková liposukcia

  Pre slečnu Renátku zvolil nasledovný postup. Dohodli sa na odsatí tuku vonkajších stehien pomocou ultrazvukovej liposukcie - VaserLipo, ktorá predstavuje revolučnú technológiu - dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveň dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly.

  "Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom ultrazvukovej liposukcie je pevné a štíhle tvarované telo. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou," dodáva MUDr. Nasab.

Transfer tuku do pŕs a zadku

   Pri prenose - transfere - sa odobratý tuk musí upraviť. To znamená, že je potrebné ho očistiť a zbaviť tumescentnej tekutiny. Takto upravený tuk sa aplikuje jemnou kanylkou do požadovaných, vopred zakreslených oblastí tela. Miesta vpichu sa potom prelepia tenkým steri-stripom. Efekt je okamžitý, no finálny výsledok je viditeľný až po 3 mesiacoch, kedy sa vstrebe opuch a príjmu sa aplikované tukové bunky. Po zákroku môžete ísť domov. Je potrebné dodržiavať kľudový režim a nosiť pooperačné elastické prádlo. Do pracovného kolobehu sa môžete vrátiť po 3 dňoch aj s novými krivkami.

Renáta: Neuveriteľný výsledok

   "Naozaj som neverila, že je možné v jeden deň zmeniť to, na čom som roky pracovala v posilňovni. Bola som už unavená z večného cvičenia bez vysnívaných výsledkov. Obrátiť sa na kliniku ENVY bol úžasný nápad a som veľmi vďačná, že som to skúsila. Veď posúďte sami," hovorí spokojná slečna Renáta.

Vo vonkajších partiách stehien bol u slečny Renátky nadmerne uložený tuk - tzv. efekt jazdeckých nohavíc.
Po liposukcii sú stehná viditeľne štíhlejšie a kompaktnejšie.

Liposukcia Vaser Lipo a transfer tuku do pozadia

Read more

Please choose
the city of your branch