MUDr. Daniela Balcová

vnútorné lekárstvo, optimálná výživa a regulácia hmotnosti

špecialista v odbore vnútorné lekárstvo, vedie oddelenie optimálnej výživy a regulácie hmotnosti

Ukončené štúdium na lekárskej fakulte v r. 1994, na univerzite P. J. Šafárika v Košiciach.

V roku 2000 a 2005 ukončené atestácie v odbore vnútorné lekárstvo I. a II. stupňa.

Doplnkové vzdelanie a členstvá: v r. 2009 MUDr. Balcová získalacertifikát v obezitológii na Endokrinologickom Ústave v Prahe, Karlova univerzita, štúdium na OMI – business School the open university manažment – získaný 1. certifikát: BCS6281 Vzťahový marketing v praxi. 

MUDr. Balcová je členom lekárskej komory, slovenskej kardiologickej spoločnosti,  obezitologickej sekcie, diabetologickej spoločnosti, slovenskej internistickej spoločnosti. Aktívna účasť na mnohých odborných seminároch a organizácia vlastných odborných seminárov.

Pracovné skúsenosti: 1994 – 1995 Lekárska fakulta, katedra Fyziológie, UPJŠ, Košice - odborný pedagóg praktických cvičení8-ročné skúsenosti na internom oddelení FN v Košiciach, 2-ročné skúsenosti  v kardiocentre v Košiciach na jednotke intenzívnej metabolickej starostlivosti I. internej kliniky, 3-ročná činnosť  na pozícii externého pedagóga v odbore interná medicína na SZŠ v Košiciach.

 

Rozhovor s MUDr. Danielou Balcovou:
PERFEKTNÝ ZDRAVOTNÝ STAV MASAJOV NIE JE ŽIADNOU ZÁHADOU

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.