MUDr. Kožuchová sa dermatológii venuje od r. 1997 a korektívnej dermatólogii od r. 2000.

Skúsenosti z dermatológie získala na dermatologickom oddelení v nemocnici v Šaci pod vedením primára Kuboňa. Neskôr nemocnici v Šaci začala aj samostatne pracovať na ambulancii korektívnej dermatológie. 

Skúsenosti z plastickej chirurgie získala v rámci ročnej stáže na Klinike plastickej chirurgie FNLP. Neskôr sa stala odborným garantom v súkromnom Centre plastickej chirurgie v Košiciach.

Je vyhľadávanou a uznávanou odborníčkou a držiteľkou množstva zahraničných certifikátov v oblasti korektívnej dermatológie a počítačovej dermatoskopie ako aj certifikátov a oprávnení na prácu s laserovými prístrojmi. MUDr. Kožuchová je dlhoročným školiteľom lekárov v aplikácii botulotoxínu a pre nové techniky aplikácie kyseliny hyalurónovej. Od roku 2013 je jednou z dvoch slovenských školiteliek pre techniky a aplikácie botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej najprestížnejšieho svetového výrobcu výplňových materiálov – značky Allergan.

K jej špecialitám okrem bežných aplikácií výplňových materiálov (kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu, mezoterapie, mezobotoxu, Vital Injektoru) patria hlavne sofistikované metódy použitia kyseliny hyalurónovej určené len pre špeciálne školených, skúsených dermatológov - tzv. 3D metóda neinvazívneho liftingu kyselinou hyalurónovou ako aj THREAD lift - niťový lifting, teda metódy, ktoré dokážu tvár vyplniť, korigovať, modelovať, navrátiť jej ideálne kontúry a oddialia nutnosť chirurgického faceliftingu.

Okrem estetickej medicíny sa venuje aj detskej a všeobecnej dermatológii, čo prináša klientom benefit v ponuke ošetrení: odstraňovanie jaziev, popraskaných cievok, nadmerného ochlpenia a tiež liečbu samotných príčin širokého spektra kožných ochorení. MUDr. Kožuchová zároveň pôsobí aj vo funkcii jej medicínskeho riaditeľa kl. ENVY.

 

Rozhovor s MUDr. Zuzanou Kožuchovou: 
OKREM SVOJEJ PRÁCE MILUJE AJ HIP-HOP - MUDR. ZUZANA KOŽUCHOVÁ

VIAC FOTO

Niťový lifting - fitneska Bibiana

ENVY LIFT - 3D metóda omladenia

Zbrusovanie pokožky frakčným laserom (resurfacing)

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.