MUDr. Kožuchová je medicínskou riaditeľkou kliniky ENVY. 

Skúsenosti z dermatológie získala na dermatologickom oddelení v nemocnici v Šaci pod vedením primára Kuboňa. Neskôr vo svojej praxi pokračovala individuálne v ambulancii korektívnej dermatológie. 

Skúsenosti z plastickej chirurgie získala na ročnej stáži na Klinike plastickej chirurgie FNLP a stala sa odborným garantom v súkromnom Centre plastickej chirurgie v Košiciach.

Je vyhľadávanou odborníčkou a držiteľkou množstva zahraničných certifikátov v oblasti korektívnej dermatológie a počítačovej dermatoskopie, certifikátov a oprávnení na prácu s laserovými prístrojmi. MUDr. Kožuchová je dlhoročnou školiteľkou lekárov v aplikácii botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej. Od roku 2013 je jednou z dvoch slovenských školiteliek pre techniky a aplikácie botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej najprestížnejšieho svetového výrobcu výplňových materiálov – značky Allergan.

K jej špecialitám okrem aplikácií výplňových materiálov patria hlavne sofistikované metódy použitia kyseliny hyalurónovej určené len pre špeciálne školených, skúsených dermatológov - tzv. 3D metóda neinvazívneho liftingu kyselinou hyalurónovou ako aj THREAD lift - niťový lifting, teda metódy, ktoré dokážu tvár vyplniť, korigovať, modelovať, navrátiť jej ideálne kontúry a oddialia nutnosť chirurgického faceliftingu.

MUDr. Kožuchová je odborníčkou aj na odstraňovanie jaziev, popraskaných cievok, nadmerného ochlpenia a tiež liečbu príčin širokého spektra kožných ochorení.  

Rozhovor s MUDr. Zuzanou Kožuchovou: 
OKREM SVOJEJ PRÁCE MILUJE AJ HIP-HOP - MUDR. ZUZANA KOŽUCHOVÁ

VIAC FOTO

Niťový lifting - fitneska Bibiana

ENVY LIFT - 3D metóda omladenia

Zbrusovanie pokožky frakčným laserom (resurfacing)

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy