Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

NOVINKA! Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

Naše technológie

 

BTL-6000 Lymphastim

Lymfodrenážny prístroj na aktiváciu toku lymfy.

Moderný lymfodrenážny systém má 26 prednastavených protokolov a 100 užívateľských nastavení. Stimulácia toku lymfy v periférnych oblastiach do hĺbky lymfatického systému prispieva k odstráneniu metabolického odpadu z medzibunkových priestorov. Zlepší sa imunologická odozva organizmu a pôsobením tlakových vĺn na periférne cievy aj krvný obeh. Prednastavená terapia zlepšuje distribúciu okysličenej krvi. Zlepší sa atrofia kože, ktorá je po ošetrení zdravšia a pevnejšia.

BTL-6000 Lymphastim používame na klinikách v Prahe a Bratislave-Priveé.

Súvisiace procedúry

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy