Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

BTL-6000 Lymphastim

Lymfodrenážny prístroj na aktiváciu toku lymfy.

Moderný lymfodrenážny systém má 26 prednastavených protokolov a 100 užívateľskych nastavení. 

Stimulácia toku lymfy v periférnych oblastiach do hĺbky lymfatického systému prispieva k odstráneniu metabolického odpadu z medzibunkových priestorov.

Zlepší sa imunologická odozva organizmu a pôsobením tlakových vĺn na periférne cievy aj krvný obeh.

Tlakové vlny prekrývajúcich sa komôr masírujú svaly, odplavujú produkty metabolizmu a zabraňujú svalovým kŕčom.

Masíruje a stláča brucho, čo vedie k jeho uvoľneniu a stimuluje tráviaci trakt.

Prednastavená terapia zlepšuje distribúciu okysličenej krvi. Zlepší sa atrofia kože, ktorá je po ošetrení zdravšia a pevnejšia.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.