Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

BTL-6000 Lymphastim

Aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému.

Moderný lymfodrenážny systém, 26 prednastavených protokolov, 100 užívateľskych nastavení. 

1. Lymfatický systém

Stimuluje tok lymfy v periférnych oblastiach do hĺbky lymfatického systému. Tým sa odstraňuje metabolický odpad z medzibunkových priestorov a zlepšuje sa imunologická odozva organizmu.

2. Podpora krvného obehu
Zlepšuje krvný obeh pôsobením tlakových vĺn na periférne cievy. Pôsobí preventívne aj podporne v celej rade najrôznejších indikácií.

3. Svaly
Tlakové vlny prekrývajúcich sa komôr masírujú svaly a odplavujú produkty metabolizmu a zabraňujú svalovým kŕčom.

4. Tráviaci systém
Masíruje a stláča brucho, čo vedie k jeho uvoľneniu a stimuluje tráviaci trakt.

5. Koža
Prednastavená terapia zlepšuje distribúciu okysličenej krvi. Zlepší sa atrofia kože, ktorá potom vyzerá zdravšie a pevnejšie.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.