Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

COAX MED

Na liečbu celulitídy a nechirurgické vyhladenie tváre i tela.

Prístroj Coax Med pracuje na báze kavitačného ultrazvuku a rádiofrekvencie. Kavitačné ultrazvukové vlny sa šíria v pokožke a uvoľňujú plyn vo forme drobných bubliniek. Tým spôsobujú narušenie bunkových a väzivových štruktúr. Rádiofrekvencia tukové bunky rozkladá a posiela do lymfatických uzlín, kde sa ich telo prirodzene zbaví. Výsledky vidieť okamžite. Využíva sa na bruchu, pažiach či zadku.

 Ošetrenie je neinvazívne a nevyžaduje rekonvalescenciu.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.