Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

MESOTHERM

Ponúka niekoľko ošetrení na omladenie a zjemnenie pleti.

MESOTHERM je unikátny prístroj s neobmedzenými možnosťami ošetrenie pleti i tela, Využíva 5 rôznych technológií pre omladenie a kompletnú obnovu kože a pleti: mikrodermabráziu, masáž s podtlakom - endomasáž, monopolárnu a bipolárnu rádiofrekvenciu, mikroihličkovú mezoterapiu, ihličkovú rádiofrekvenciu, elektroporáciu. Výsledky klinických štúdií prístroja MESOTHERM upozorňujú na viditeľnú účinnosť jednotlivých technológií, zdôrazňujú ich synergický účinok v kombinovanej aplikácii pri riešení problematiky rôznych nedokonalostí pleti. Ošetrenie prístrojom MESOTHERM nie je časovo náročné, nevyžaduje rekonvalescenciu.

Zmierňuje prejavy starnutia a predčasného starnutia.
Vyhladzuje jemné aj hlbšie vrásky.
Vyhladzuje atrofické, hypertrofické jazvy a jazvy po akné.
Minimalizuje pigmentové škvrny a zjednocuje farbu pleti.
Zužuje rozšírené póry a znižuje produkciu kožného mazu.
Zjednocuje textúru pleti.
Vypína ochabnutú a povädnutú pleť.
Odstraňuje ochlpenie.
Lieči alopéciu.
Odstraňuje strie a celulitídu.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.