Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

NOVINKA! Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

Naše technológie

 

MESOTHERM

Ošetrenia na omladenie a zjemnenie pleti.

MESOTHERM je prístroj s neobmedzenými možnosťami ošetrenie pleti i tela. Využíva 5 rôznych technológií pre omladenie a kompletnú obnovu kože a pleti: mikrodermabráziu, masáž s podtlakom - endomasáž, monopolárnu a bipolárnu rádiofrekvenciu, mikroihličkovú mezoterapiu, ihličkovú rádiofrekvenciu, elektroporáciu. Ošetrenie prístrojom MESOTHERM nie je časovo náročné, nevyžaduje rekonvalescenciu.

Zmierňuje prejavy starnutia a predčasného starnutia.
Vyhladzuje jemné aj hlbšie vrásky.
Vyhladzuje atrofické, hypertrofické jazvy a jazvy po akné.
Minimalizuje pigmentové škvrny a zjednocuje farbu pleti.
Zužuje rozšírené póry a znižuje produkciu kožného mazu.
Zjednocuje textúru pleti.
Vypína ochabnutú a povädnutú pleť.
Odstraňuje ochlpenie.
Lieči alopéciu.
Odstraňuje strie a celulitídu.

MESOTHERM používame na klinike v Košiciach.

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy