Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

NOVINKA! Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

Naše technológie

 

MILESMAN Compact 810nm

Epilačný laser najnovšej technológie.

Milesman Compact je laser na odstraňovanie chĺpkov, ktorý ponúka rýchle ošetrenie so zmiešanými vlnovými dĺžkami, vďaka čomu je vhodný pre všetky fototypy pleti. Európsky laser Compact disponuje registráciou od amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA). Certifikácia FDA zvyšuje prestíž prístroja a potvrdzuje jeho najvyššie štandardy kvality požadované FDA.

MILESMAN Compact 810nm používame na klinike v Prahe.

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy