Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

NOVINKA! Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

Naše technológie

 

MircoAire

Nástroj na presnú liposukciu.

Systém MicroAire je výkonný nástroj, ktorým chirurg vykonáva presnú liposukciu. Platforma umožňuje zber a extrakciu tuku v malom aj veľkom objeme. Výsledkom sú prirodzene vyzerajúce kontúry tela. MicorAire je výnimočný tým, že systém vykonáva silovú liposukciu, čo predstavuje pozoruhodný rozdiel v procedúre.

MicroAire používame na klinike v Košiciach.

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy