Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

ND:YAG LASER SUPREME FRF

Nd Yag laser vlnovej dĺžky 1060 nm odstraňuje rozšírené a popraskané cievky a cievne ložiská na tvári, nohách a na tele.

  • Účinný viacúčelový pre tvár a telo
  • omladenie
  • Odstránenie pigmentových lézií
  • Odstránenie cievnych lézií (teleangioktaziya, rosacea, angiómy)
  • Uhladenie žily
  • Trvalé odstránenie chĺpkov
  • Liečba akné (odstránenie aktívneho akné a zníženie aktivity mazových žliaz)

Efektívne aplikácie pre všetky typy pleti a vlasov, vrátane svetlej pleti a blond vlasov. Najvyspelejšia technológia najnovšej generácie pre zlepšenie pleti. Jedinečná kombinácia kalibrovaná, účinná s intenzívnym pulzným svetlom a rádiofrekvenčnej monopolárnej expozícii kože a tkanív na tvári a tela v jednej univerzálnej tryske. Každý pulz obsahuje dva typy energetického zosúladeného postupu: kalibrované intenzívne viditeľné svetlo, právo používať tento frekvenčný rozsah a monopolárnu vysokofrekvenčnú energiu.

Kalibrovaný generátor, intenzívne pulzné svetlo. Emitované svetlo energia sa selektívne absorbuje chromofory na koži, ako napr melanínu v pigmentových lézií a vlasových folikulov, hemoglobín, vody a porfyrínov akné baktérie. To zaisťuje odstránenie nežiaducich chĺpkov a poškodenie kože a vád.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.