Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

ND:YAG LASER SUPREME FRF

Účinne odstraňuje rozšírené a popraskané cievky a cievne ložiská.

Laser je vhodný na všetky typy pleti a vlasov, vrátane svetlej pleti a blond vlasov. Je vybavený modernou technológiou na zlepšenie pleti.

Viacúčelový laser pre tvár a telo omladzuje pokožku, odstraňuje pigmentové lézie, odstraňuje cievne lézie (teleangioktaziya, rosacea, angiómy), vyhladzuje žily, trvalo odstraňuje chĺpky a lieči akné.                                                                                                                                                                      

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.