Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

NOVINKA! Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

Naše technológie

 

SMARTLUX PREMIUM

Najnovšia generácia fotoaktivačnej LED terapie.

SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie a prináša posun v kvalite ošetrenia: vyšší výkon, aplikačné panely s viacerými LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov. Je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálny aj na liečbu nezhubných kožných útvarov a vitiliga. Je zdrojom viditeľného červeného, modrého a žltého svetla vysokej čistoty. Liečivé účinky svetla sa preukazujú v zlepšení syntézy DNA a bunkových procesoch regenerácie tkaniva, vrátane ukladania kolagénu.

SMARTLUX PREMIUM používame na klinike v Prahe.

Súvisiace procedúry

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy