Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

SMARTLUX PREMIUM

Najnovšia generácia fotoaktivačnej LED terapie

Prístroj SMARTLUX nadväzuje na predchádzajúcu generáciu LED fototerapie a prináša významný posun v kvalite ošetrenia: vyšší výkon, aplikačné panely s viac LED diódami s úzkou vyžarovacou charakteristikou, viac vlnových dĺžok, voľbu z 15 rôznych aplikačných panelov. 

SMARTLUX je najvyšším štandardom, s najvyššími parametrami a je Vašim SMART riešením.

Smartlux je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podpory zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálnym riešením aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga.

Je to zdroj viditeľného červeného, modrého a žltého svetla vysokej čistoty. Liečivé účinky svetla sa preukazujú v zlepšení syntézy DNA a bunkových procesoch regenerácie tkaniva, vrátane ukladania kolagénu.

Súvisiace procedúry

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.