Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

NOVINKA! Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

Naše technológie

 

VASER LIPO®

Invazívna ultrazvuková liposukcia VASER Lipo®.

VASER Lipo® je revolučná technológia, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblasti tela bez bolesti, opuchov a modrín. Po zákroku je rekonvalescencia rýchlejšia a v operovanej oblasti je spevnená koža. Výsledkom je pevné, štíhle a krásne tvarované telo. Dôkazom o kvalite a výhodách systému VASER Lipo® je jeho schválenie americkou inštitúciou FDA (Food and Drug Administration) v roku 2002. Podľa skúseností odborníkov a pacientov sú výsledky viditeľné už po jednom ošetrení. 

VASER LIPO® používame na klinikách v Bratislave a Košiciach.

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy