Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

VASER LIPO®

ENVY Klinika Vám ako prvá na Slovensku predstavuje jedinečnú novinku, invazívnu ultrazvukovú liposukciu VASER Lipo®

VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblasti tela bez bolesti, opuchov a modrín. Veľkou výhodou je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom tejto ultrazvukovej liposukcie je tak pevné, štíhle a krásne tvarované telo.

Dôkazom o kvalite a výhodách systému VASER Lipo® je jeho schválenie americkej inštitúcie FDA (Food and Drug Administration) v roku 2002. Podľa skúsenosti odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky viditeľné už po jednom sedení. Pacienti si veľmi pochvaľujú krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.